Задать город Днепр (Днепропетровск) по умолчанию? Да, согласен / Нет, спасибо
спектакль Ада Роговцева «С теми, кого люблю...» в Днепре (в Днепропетровске) - 1

Ада Роговцева «С теми, кого люблю...»

Днепр (Днепропетровск), 07 апреля 2015 г, 19:00
Центр «Менора» Центр «Менора»
ул. Шолом-Алейхема, 4/26
Днепр (Днепропетровск)
+380445905555
Продажа закрыта
Унікальний творчий вечір Ади Роговцевої «З тими, кого люблю…»Відома актриса Ада Роговцева разом с Ахтемом Сеитаблаєвим, Катериною Степанковою та Світланою Орліченко 7 квітня в Менорі (зал Сінай) о 19.00 проведе благодійний творчий вечір «З тими, кого люблю…» Актори вирішили усі зібрані кошти перерахувати «Фонду оборони країни» на придбання аптечок воїнам в зону АТО. Ці справжні патріоти України у важкі часи випробувань хочуть допомогти тим, хто знаходиться на передовій і, щоденно ризикуючи життям, захищає незалежність нашої держави. Почесними гостями на творчому вечорі будуть солдати АТО, волонтери и благодійники. Артисти хочуть подякувати їм за ратний и тиловий подвиг. Нещодавно бійців «Правого сектору» вони запрошували на виставу «Варшавська мелодія», яка з успіхом пройшла в Дніпропетровському театрі ім. Горького. Під час творчого вечора можна буде побачити уривки з вистав «Будьте як вдома», «Схоже на щастя», «Варшавська мелодія-2» і кадри з відомих стрічок, де були задіяні учасники творчого вечора. Аналогічний захід у Києві нещодавно відбувся з повним аншлагом.Довідка.Ада Роговцева – радянська та українська актриса театру і кіно, Герой України, народна артистка СРСР. Знімалась у фільмах: «Вічний поклик», «Приборкання вогню», «Овод», «Дев’ять життів Нестора Махно», «Тарас Бульба», «Лісова пісня» та багатьох інших. Грала у виставах Романа Віктюка «Дама без камелій» та «Бульвар Сансет». Ахтем Сеитаблаєв – український і кримськотатарський актор и режисер. Найкращі режисерські роботи - фільми «Хайтарма» і «Чемпіони з підворіття». Зіграв у стрічках «Хайтарма», «Повернення Мухтара», «Мамай», «Самотні серця» та ін.Катерина Степанкова – актриса і режисер Театру драми і комедії на Лівому березі Дніпра. У її виставах грали Ахтем Сеитаблаєв та Ада Роговцева (її мати). Катерина Степанкова знімається в кіно й грає в театрі, задіяна в кількох виставах Романа Віктюка («Бульвар Сансет», «Варшавська мелодія» та ін.).Світлана Орліченко – актриса театру і кіно. Зіграла у стрічках «Серцю не накажеш», «Повернення Мухтара», «Фабрика щастя» та ін. Грає у виставах режисера Катерини Степанкової «Обман тривалістю в життя» за виставою ізраїльської письменниці Діни Рубіної «Подвійне прізвище» та ін.

Заказать и купить билеты на Ада Роговцева «С теми, кого люблю...» можно онлайн через интернет. Оплата наличными возможна при покупке в кассе или курьеру (при заказе билета с доставкой).

Спектакль Ада Роговцева «С теми, кого люблю...» в Днепре (в Днепропетровске) состоится 07 апреля 2015 г, 19:00, Центр «Менора».

Унікальний творчий вечір Ади Роговцевої «З тими, кого люблю…»

Відома актриса Ада Роговцева разом с Ахтемом Сеитаблаєвим, Катериною Степанковою та Світланою Орліченко 7 квітня в Менорі (зал Сінай) о 19.00 проведе благодійний творчий вечір «З тими, кого люблю…» Актори вирішили усі зібрані кошти перерахувати «Фонду оборони країни» на придбання аптечок воїнам в зону АТО. Ці справжні патріоти України у важкі часи випробувань хочуть допомогти тим, хто знаходиться на передовій і, щоденно ризикуючи життям, захищає незалежність нашої держави.

Почесними гостями на творчому вечорі будуть солдати АТО, волонтери и благодійники. Артисти хочуть подякувати їм за ратний и тиловий подвиг. Нещодавно бійців «Правого сектору» вони запрошували на виставу «Варшавська мелодія», яка з успіхом пройшла в Дніпропетровському театрі ім. Горького.

Під час творчого вечора можна буде побачити уривки з вистав «Будьте як вдома», «Схоже на щастя», «Варшавська мелодія-2» і кадри з відомих стрічок, де були задіяні учасники творчого вечора. Аналогічний захід у Києві нещодавно відбувся з повним аншлагом.

Довідка.

Ада Роговцева – радянська та українська актриса театру і кіно, Герой України, народна артистка СРСР. Знімалась у фільмах: «Вічний поклик», «Приборкання вогню», «Овод», «Дев’ять життів Нестора Махно», «Тарас Бульба», «Лісова пісня» та багатьох інших. Грала у виставах Романа Віктюка «Дама без камелій» та «Бульвар Сансет».

Ахтем Сеитаблаєв – український і кримськотатарський актор и режисер. Найкращі режисерські роботи - фільми «Хайтарма» і «Чемпіони з підворіття». Зіграв у стрічках «Хайтарма», «Повернення Мухтара», «Мамай», «Самотні серця» та ін.

Катерина Степанкова – актриса і режисер Театру драми і комедії на Лівому березі Дніпра. У її виставах грали Ахтем Сеитаблаєв та Ада Роговцева (її мати). Катерина Степанкова знімається в кіно й грає в театрі, задіяна в кількох виставах Романа Віктюка («Бульвар Сансет», «Варшавська мелодія» та ін.).

Світлана Орліченко – актриса театру і кіно. Зіграла у стрічках «Серцю не накажеш», «Повернення Мухтара», «Фабрика щастя» та ін. Грає у виставах режисера Катерини Степанкової «Обман тривалістю в життя» за виставою ізраїльської письменниці Діни Рубіної «Подвійне прізвище» та ін.

 
 
Подпишись на KARABAS.COM в Viber