Задать город Днепр (Днепропетровск) по умолчанию? Да, согласен / Нет, спасибо
Концерт Ансамбль бандуристов Чародейки в Днепре (в Днепропетровске)

Ансамбль бандуристов Чародейки

Днепр (Днепропетровск), 03 марта 2017 г, 19:00
Днепропетровская филармония им. Л. Когана Днепропетровская филармония им. Л. Когана
ул.Ленина, 6
Днепр (Днепропетровск)
+380445905555
Продажа закрыта
Ансамбль бандуристок «Чарівниці» з програмою «Пісенні скарби України» Солісти: В.Кочєтков (вокал), Олена Завгородняя(вокал), Галина Линник (вокал), Лев Рожанський (контрабас) Керівник, заслужений працівник культури Світлана Овчарова З сивої давнини, покоління за поколінням українці щедро народжують від рідної землі, сонця, неба, води, вітру дивні звуки мелодій, що ведуть нас по стежках рідного краю. Ті стежинки переплітаються, біжать і виходять на широкий шлях творчого генію нашого народу. Цьогорічну програму секстету бандуристок «Чарівниці» ми присвятили пісенним скарбам України. В концерті пролунають кавер-версії українських хітів минулих років, сучасні обробки українських пісень та багато іншого! Талановиті виконавці, неперевершені солісти, яскраві концертні костюми, якісний звук та професійне сценічне світло чекає на Вас! Наш ансамбль бандуристок "Чарівниці" - один з найкращих подібних музичних колективів країни. Не випадково наших дівчаток постійно запрошують на гастролі в різні міста і країни. Їх голоси - чисті і мелодійні. Їх бандури - дзвінкі, багаті за своїм звучанням. Радість і задоволення від зустрічі з рідними українськими піснями та романсами дарує нам кожен виступ ансамблю "Чарівниці". За досить короткий час ансамбль набув популярності, отримав загальне визнання і став окрасою філармонійних заходів. Серед інших колективів ансамбль "Чарівниці" відрізняється високою культурою співу, насиченим бандурного акомпанементом і завдяки неповторному супроводу контрабаса - різноплановим репертуаром і його художнім виконанням (більше тридцяти музичних творів різних за стилем в вишуканих аранжуваннях і обробках керівника). У концерті беруть участь секстет бандуристок "Чарівниці" в складі Алевтини Черкасової, Марини Деньгуб, Анни Михалевич, Наталії Хміль, Наталії лягуша і Наталії Семічовой. Лев Рожанський - контрабас.


Заказать и купить билеты на Ансамбль бандуристов Чародейки можно онлайн через интернет. Оплата наличными возможна при покупке в кассе или курьеру (при заказе билета с доставкой).

Концерт Ансамбль бандуристов Чародейки в Днепре (в Днепропетровске) состоится 03 марта 2017 г, 19:00, Днепропетровская филармония им. Л. Когана.

Ансамбль бандуристок «Чарівниці» з програмою «Пісенні скарби України»

Солісти: В.Кочєтков (вокал), Олена Завгородняя(вокал), Галина Линник (вокал), Лев Рожанський (контрабас)

Керівник, заслужений працівник культури Світлана Овчарова

З сивої давнини, покоління за поколінням українці щедро народжують від рідної землі, сонця, неба, води, вітру дивні звуки мелодій, що ведуть нас по стежках рідного краю. Ті стежинки переплітаються, біжать і виходять на широкий шлях творчого генію нашого народу. Цьогорічну програму секстету бандуристок «Чарівниці» ми присвятили пісенним скарбам України. В концерті пролунають кавер-версії українських хітів минулих років, сучасні обробки українських пісень та багато іншого! Талановиті виконавці, неперевершені солісти, яскраві концертні костюми, якісний звук та професійне сценічне світло чекає на Вас!

Наш ансамбль бандуристок "Чарівниці" - один з найкращих подібних музичних колективів країни. Не випадково наших дівчаток постійно запрошують на гастролі в різні міста і країни. Їх голоси - чисті і мелодійні. Їх бандури - дзвінкі, багаті за своїм звучанням. Радість і задоволення від зустрічі з рідними українськими піснями та романсами дарує нам кожен виступ ансамблю "Чарівниці".

За досить короткий час ансамбль набув популярності, отримав загальне визнання і став окрасою філармонійних заходів. Серед інших колективів ансамбль "Чарівниці" відрізняється високою культурою співу, насиченим бандурного акомпанементом і завдяки неповторному супроводу контрабаса - різноплановим репертуаром і його художнім виконанням (більше тридцяти музичних творів різних за стилем в вишуканих аранжуваннях і обробках керівника). У концерті беруть участь секстет бандуристок "Чарівниці" в складі Алевтини Черкасової, Марини Деньгуб, Анни Михалевич, Наталії Хміль, Наталії лягуша і Наталії Семічовой. Лев Рожанський - контрабас.

Подробнее
Свернуть
Подробнее
 
Подпишись на KARABAS.COM в Viber