Задать город Днепр (Днепропетровск) по умолчанию? Да, согласен / Нет, спасибо
спектакль Barry sisters в Днепре (в Днепропетровске)

Barry sisters

Днепр (Днепропетровск), 23 марта 2017 г, 19:00
Днепропетровская филармония им. Л. Когана Днепропетровская филармония им. Л. Когана
ул.Ленина, 6
Днепр (Днепропетровск)
+380445905555
Продажа закрыта
Другие даты 24.04, 06.05
Прем`єра! Музична вистава «Berry sisters»Солісти: Юлія Мандич, Зінаїда Чепа, Влад Мартинов(вокал), Ольга Аванесова (скрипка)Ведучий – Юрій КозловРежисер-постановник – лауреат премії А.Штогаренка Олена Цьопич. Це одна з історій нашого міста, міста початку минулого століття, міста з бруківкою та маленькою майстернею, з якої лунала музика з патефону сестер Беррі. Про людей, що війшли в історію України. Таких як Гершвін, Бабель, Свєтлов, Шалом Аллейхем, А.Галич та сестри Беррі. Це вистава з цікавим колоритом та витонченим виконанням!

Заказать и купить билеты на Barry sisters можно онлайн через интернет. Оплата наличными возможна при покупке в кассе или курьеру (при заказе билета с доставкой).

Спектакль Barry sisters в Днепре (в Днепропетровске) состоится 23 марта 2017 г, 19:00, Днепропетровская филармония им. Л. Когана.

Прем`єра! Музична вистава «Berry sisters»
Солісти: Юлія Мандич, Зінаїда Чепа, Влад Мартинов(вокал), Ольга Аванесова (скрипка)
Ведучий – Юрій Козлов
Режисер-постановник – лауреат премії А.Штогаренка Олена Цьопич.

Це одна з історій нашого міста, міста початку минулого століття, міста з бруківкою та маленькою майстернею, з якої лунала музика з патефону сестер Беррі. Про людей, що війшли в історію України. Таких як Гершвін, Бабель, Свєтлов, Шалом Аллейхем, А.Галич та сестри Беррі. Це вистава з цікавим колоритом та витонченим виконанням!

 
Подпишись на KARABAS.COM в Viber