Задать город Днепр (Днепропетровск) по умолчанию? Да, согласен / Нет, спасибо
детское мероприятие Бегемот в Новый год в Днепре (в Днепропетровске)

Бегемот в Новый год

Днепр (Днепропетровск), 29 декабря 2016 г, 12:00
Днепропетровский государственный цирк Днепропетровский государственный цирк
ул. Набережная Ленина, 33
Днепр (Днепропетровск)
+380445905555
Продажа закрыта
Дніпропетровський державний цирк запрошує Вас та Ваш колектив з 17 грудня 2016 р. по 15 січня 2017 р. на феєричні, новорічні вистави. Нова програма «Бегемот в Новый год» здатна здивувати як дорослих так і наймолодших глядачів. Вона чудово збалансована, номери з тваринами переплітаються із трюковими постановками. Вперше! З Угорщини до Дніпропетровського цирку завітав величезний гіпопотам! Родзинкою програми є велика діаспора дресированих тварин: найбільші в світі хижі кішки – леви під керівництвом італійського дресирувальника Тайро Каролі. Коні, поні, зебри, верблюди, а також найголовніша прикраса номеру – дуже симпатична бегемотиха під керівництвом угорського дресирувальника Бейла Такача. Ведмідь-шахист під керівництвом Валерія Степаненка. Милі котики та собачки під керівництвом українського дресирувальника Олександра Крота. Неймовірні акробати на першах та захоплюючий номер «Ковбойські тарілочки» під керівництвом Генадія Тараненка, Дивовижний номер –«Колесо Сіра» в виконанні О.Крота. Всю виставу Вас тішитиме клоунський дует «Хуба-Буба»!

Заказать и купить билеты на Бегемот в Новый год можно онлайн через интернет. Оплата наличными возможна при покупке в кассе или курьеру (при заказе билета с доставкой).

Детское мероприятие Бегемот в Новый год в Днепре (в Днепропетровске) состоится 29 декабря 2016 г, 12:00, Днепропетровский государственный цирк.

Дніпропетровський державний цирк запрошує Вас та Ваш колектив з 17 грудня 2016 р. по 15 січня 2017 р. на феєричні, новорічні вистави.

Нова програма «Бегемот в Новый год» здатна здивувати як дорослих так і наймолодших глядачів. Вона чудово збалансована, номери з тваринами переплітаються із трюковими постановками.

Вперше! З Угорщини до Дніпропетровського цирку завітав величезний гіпопотам!

Родзинкою програми є велика діаспора дресированих тварин: найбільші в світі хижі кішки – леви під керівництвом італійського дресирувальника Тайро Каролі. Коні, поні, зебри, верблюди, а також найголовніша прикраса номеру – дуже симпатична бегемотиха під керівництвом угорського дресирувальника Бейла Такача. Ведмідь-шахист під керівництвом Валерія Степаненка. Милі котики та собачки під керівництвом українського дресирувальника Олександра Крота.

Неймовірні акробати на першах та захоплюючий номер «Ковбойські тарілочки» під керівництвом Генадія Тараненка, Дивовижний номер –«Колесо Сіра» в виконанні О.Крота.

Всю виставу Вас тішитиме клоунський дует «Хуба-Буба»!

Подробнее
Свернуть
Подробнее
 
 
Подпишись на KARABAS.COM в Viber