Задать город Днепр (Днепропетровск) по умолчанию? Да, согласен / Нет, спасибо
спектакль Чарівна криниця в Днепре (в Днепропетровске)

Чарівна криниця

Днепр (Днепропетровск), 25 декабря 2016 г, 11:00
Днепропетровский академический молодежный театр Днепропетровский академический молодежный театр
ул. Владимира Мономаха, 21
Днепр (Днепропетровск)
+380445905555
Продажа закрыта
Лялькова музична казка на українській мові Добрий чарівник побудував у лісі чарівну криницю. Вода в нему робила добрими- злих, слухняними - неслухняних, сильними - слабких. Але Злий чаклун зробив страшного залізного Павука, и наказав йому забратися у криницю, та ловити кожного, хто підійде, у свою міцну павутину. У цій казці на цікавих персонажів (Свинка- Нилька, Вовк - Вовчик, Півник-Когутик) чекають різноманітні пригоди, але наша казка має гарний кінець! Адже добро завжди перемагає зло.

Заказать и купить билеты на Чарівна криниця можно онлайн через интернет. Оплата наличными возможна при покупке в кассе или курьеру (при заказе билета с доставкой).

Спектакль Чарівна криниця в Днепре (в Днепропетровске) состоится 25 декабря 2016 г, 11:00, Днепропетровский академический молодежный театр.

Лялькова музична казка на українській мові

Добрий чарівник побудував у лісі чарівну криницю. Вода в нему робила добрими- злих, слухняними - неслухняних, сильними - слабких. Але Злий чаклун зробив страшного залізного Павука, и наказав йому забратися у криницю, та ловити кожного, хто підійде, у свою міцну павутину. У цій казці на цікавих персонажів (Свинка- Нилька, Вовк - Вовчик, Півник-Когутик) чекають різноманітні пригоди, але наша казка має гарний кінець! Адже добро завжди перемагає зло.

 
 
Подпишись на KARABAS.COM в Viber