Задать город Днепр (Днепропетровск) по умолчанию? Да, согласен / Нет, спасибо
1, 2 и 9 мая — call-центр работает с 11:00 до 17:00
Концерт Dnipro band в Днепре (в Днепропетровске)

Dnipro band

Днепр (Днепропетровск), 04 октября 2016 г, 19:00
Днепропетровская филармония им. Л. Когана Днепропетровская филармония им. Л. Когана
ул.Ленина, 6
Днепр (Днепропетровск)
+380445905555
Продажа закрыта
Концерт джаз-оркестру «DNIPRO BAND» Диригент Юрій Іщенко У програмі: В. А. Моцарт, П.Чайковський, С. Прокоф'єв, І. С. Бах, народна музика (українська, грузинська), естрадна, джазова традиційна Пітер Бернштейн, Гордон Гудвін, Дюк Еллінгтон, Семмі Нестіко «DNIPRO BAND» підготував для слухачів нову незвичайну програму. Оркестр зазвучить в новому спектрі. І це буде - КЛАСИКА! Моцарт, Чайковський, Прокоф'єв, Бах. Так само в програмі народна музика (українська, грузинська), естрадна, джазова традиційна (Бернстайн, Гудвін, Еллінгтон, Нестік). Сподіваємося, що це буде цікаво і пізнавально! Джаз-оркестр Дніпропетровської філармонії учасник різних фестивалів і численних концертів джазової музики. 10 вересня 2016року приймав участь в Джазовому фестивалі «Джаз на Дніпрі» разом з Іриною Роділес. В оркестрі, поряд з досвідченими, відомими джазменами, працюють молоді, талановиті, високоосвічені музиканти, у яких велике музичне майбутнє. Оркестр активно співпрацює з джазовими виконавцями з різних міст СНД.


Заказать и купить билеты на Dnipro band можно любым удобным способом - банковской картой VISA/MasterCard, онлайн через интернет, а также наличными - в кассе или курьеру, если закажете билет с доставкой.

Концерт Dnipro band в Днепре (в Днепропетровске) состоится 04 октября 2016 г, 19:00.

Концерт джаз-оркестру «DNIPRO BAND»

Диригент Юрій Іщенко

У програмі: В. А. Моцарт, П.Чайковський, С. Прокоф'єв, І. С. Бах, народна музика (українська, грузинська), естрадна, джазова традиційна Пітер Бернштейн, Гордон Гудвін, Дюк Еллінгтон, Семмі Нестіко «DNIPRO BAND» підготував для слухачів нову незвичайну програму.

Оркестр зазвучить в новому спектрі.

І це буде - КЛАСИКА! Моцарт, Чайковський, Прокоф'єв, Бах. Так само в програмі народна музика (українська, грузинська), естрадна, джазова традиційна (Бернстайн, Гудвін, Еллінгтон, Нестік).

Сподіваємося, що це буде цікаво і пізнавально!

Джаз-оркестр Дніпропетровської філармонії учасник різних фестивалів і численних концертів джазової музики.

10 вересня 2016року приймав участь в Джазовому фестивалі «Джаз на Дніпрі» разом з Іриною Роділес.

В оркестрі, поряд з досвідченими, відомими джазменами, працюють молоді, талановиті, високоосвічені музиканти, у яких велике музичне майбутнє.

Оркестр активно співпрацює з джазовими виконавцями з різних міст СНД.

Подробнее
Свернуть
Подробнее
 
Подпишись на KARABAS.COM в Telegram