Задать город Днепр (Днепропетровск) по умолчанию? Да, согласен / Нет, спасибо
Концерт Джазовий концерт в Днепре (в Днепропетровске)

Джазовий концерт

Днепр (Днепропетровск), 19 апреля 2018 г, 19:00
Днепропетровская филармония им. Л. Когана Днепропетровская филармония им. Л. Когана
ул.Ленина, 6
Днепр (Днепропетровск)
+380445905555
Продажа закрыта
Французькій весні 15 років Джазовий концерт ТРІО РЕМІ ПАНОСЯНА / RP3 Реми Паносян (Rémi Panossian) – фортепіано Максим Дельпорт (Maxime Delporte) – контрабас Фредерик Петипре (Frédéric Petitpre) – барабани У 2009 році піаніст з Монпельє Ремі Паносян, винятковий музикант, вирішує з двома давніми друзями, контрабасистом Максимом Дельпортом та барабанщиком Фредеріком Петіпре, створити тріо RP3. Гурт створений, щоб грати на сцені, їхня музика насичена кольорами сучасного легкого джазу і водночас енергією року та мелодійністю поп-музики. Спільний проект музикантів дозволив музикантам розширити горизонти та відкрити нові перспективи. RP3 – це рок-група, яка грає джаз, і джаз-бенд, що виконує рок. Вільний та креативний джаз, сповнений позитивної енергії, який зачаровує публіку найбільших фестивалів усього світу! У 2011 році радіо TSF Jazz обрало тріо музичним відкриттям року. Протягом 7 років група зіграла близько 350 концертів у 30 країнах, серед яких Франція, Канада, Норвегія, Бразилія, Німеччина, Португалія, Бельгія, а в Азії здійснила 11 турів та дала більше 150 концертів. Ремі Паноссян записав 3 альбоми. Третій диск отримав нагороди від FIP Radio, увійшов в ТОР-10 французьких альбомів від журналу Les Inrocks, композиції з цього альбому є в ротаціях France Musique, France Inter, TSF Jazz. Четвертий альбом тріо «Morning smile» вийшов 20 жовтня 2017 року Паралельно музиканти розпочали роботу над створенням музично-візуальної вистави «We are one» у колаборації з митцем Ясіном Аїт Касі. «Джаз родом з Франції. Рояль, контрабас, барабани і неймовірно харизматичні джазмени на сцені, які збудили слухачів настільки, що мурахипробігли у кожного.» AlfaJazzFestival

Заказать и купить билеты на Джазовий концерт можно онлайн через интернет. Оплата наличными возможна при покупке в кассе или курьеру (при заказе билета с доставкой).

Концерт Джазовий концерт в Днепре (в Днепропетровске) состоится 19 апреля 2018 г, 19:00, Днепропетровская филармония им. Л. Когана.

Французькій весні 15 років

Джазовий концерт ТРІО РЕМІ ПАНОСЯНА / RP3

Реми Паносян (Rémi Panossian) – фортепіано

Максим Дельпорт (Maxime Delporte) – контрабас

Фредерик Петипре (Frédéric Petitpre) – барабани

У 2009 році піаніст з Монпельє Ремі Паносян, винятковий музикант, вирішує з двома давніми друзями, контрабасистом Максимом Дельпортом та барабанщиком Фредеріком Петіпре, створити тріо RP3. Гурт створений, щоб грати на сцені, їхня музика насичена кольорами сучасного легкого джазу і водночас енергією року та мелодійністю поп-музики. Спільний проект музикантів дозволив музикантам розширити горизонти та відкрити нові перспективи. RP3 – це рок-група, яка грає джаз, і джаз-бенд, що виконує рок. Вільний та креативний джаз, сповнений позитивної енергії, який зачаровує публіку найбільших фестивалів усього світу!

У 2011 році радіо TSF Jazz обрало тріо музичним відкриттям року.

Протягом 7 років група зіграла близько 350 концертів у 30 країнах, серед яких Франція, Канада, Норвегія, Бразилія, Німеччина, Португалія, Бельгія, а в Азії здійснила 11 турів та дала більше 150 концертів. Ремі Паноссян записав 3 альбоми. Третій диск отримав нагороди від FIP Radio, увійшов в ТОР-10 французьких альбомів від журналу Les Inrocks, композиції з цього альбому є в ротаціях France Musique, France Inter, TSF Jazz.

Четвертий альбом тріо «Morning smile» вийшов 20 жовтня 2017 року

Паралельно музиканти розпочали роботу над створенням музично-візуальної вистави «We are one» у колаборації з митцем Ясіном Аїт Касі.

«Джаз родом з Франції. Рояль, контрабас, барабани і неймовірно харизматичні джазмени на сцені, які збудили слухачів настільки, що мурахипробігли у кожного.» AlfaJazzFestival

Подробнее
Свернуть
Подробнее
 
 
Подпишись на KARABAS.COM в Viber