Задать город Днепр (Днепропетровск) по умолчанию? Да, согласен / Нет, спасибо
Концерт Edith Piaf. Душа Парижа в Днепре (в Днепропетровске)

Edith Piaf. Душа Парижа

Днепр (Днепропетровск), 19 марта 2017 г, 18:00
Днепропетровская филармония им. Л. Когана Днепропетровская филармония им. Л. Когана
ул.Ленина, 6
Днепр (Днепропетровск)
+380445905555
Продажа закрыта
Музичне шоу «Едіт Піаф. Душа Парижа» Виконавці: Юлія Мандіч (вокал), Влад Мартинов (вокал), Володимир Зубань (акордеон), шоу-балет «Каданс», театр «Мім». Режисер - лауреат всесоюзних конкурсів Олена Цепіч Творчість великої ПІАФ і в цей час розбурхує серця і душі людей усього світу. Це неймовірно унікальна і не повторна жінка. Феномен таланту Піаф полягав не тільки в унікальності її манери виконання пісень, а й в умінні розпізнати талант у зовсім молодих і поки ще не відомих виконавців. Так, завдяки Едіт, світ дізнався такі імена, як: Ів Монтан, Шарль Азнавур, Серж Генсбур і інші. Музичне шоу занурить Вас у тайни Парижу, міста, де завжди панує любов, де обов`язково здійснюються мрії!


Заказать и купить билеты на Edith Piaf. Душа Парижа можно онлайн через интернет. Оплата наличными возможна при покупке в кассе или курьеру (при заказе билета с доставкой).

Концерт Edith Piaf. Душа Парижа в Днепре (в Днепропетровске) состоится 19 марта 2017 г, 18:00, Днепропетровская филармония им. Л. Когана.

Музичне шоу «Едіт Піаф. Душа Парижа»

Виконавці: Юлія Мандіч (вокал), Влад Мартинов (вокал), Володимир Зубань (акордеон), шоу-балет «Каданс», театр «Мім». Режисер - лауреат всесоюзних конкурсів Олена Цепіч

Творчість великої ПІАФ і в цей час розбурхує серця і душі людей усього світу. Це неймовірно унікальна і не повторна жінка. Феномен таланту Піаф полягав не тільки в унікальності її манери виконання пісень, а й в умінні розпізнати талант у зовсім молодих і поки ще не відомих виконавців. Так, завдяки Едіт, світ дізнався такі імена, як: Ів Монтан, Шарль Азнавур, Серж Генсбур і інші.

Музичне шоу занурить Вас у тайни Парижу, міста, де завжди панує любов, де обов`язково здійснюються мрії!

 
Подпишись на KARABAS.COM в Viber