Задать город Днепр (Днепропетровск) по умолчанию? Да, согласен / Нет, спасибо
экскурсия Экскурсия на производство пиццы с мастер-классом в Днепре (в Днепропетровске)

Экскурсия на производство пиццы с мастер-классом

Днепр (Днепропетровск), 19 февраля 2017 г, 11:45
Туристический центр «Рыба Андрей» Туристический центр «Рыба Андрей»
ул. Плеханова,13
Днепр (Днепропетровск)
+380445905555
Продажа закрыта
Ви полюбляєте піцу? Виявляється, ще давні греки та римляни вміли готувати відкриті пироги з начинкою. І сьогодні ця страва користується неабиякою популярністю серед дітей та дорослих. Тільки уявіть: в усьому світі за добу люди з’їдають близько 500 мільйонів різноманітних піц! Але давно доведено: створена власними руками піца набагато смачніша! Тому запрошуємо всіх бажаючих на майстер-клас з виготовлення піци. Ви побуваєте на виробництві, де не тільки побачите на власні очі усі етапи виготовлення цієї страви, а й приготуєте власну еко-піцу – на свій смак! Кожен учасник працює над своєю піцою. А ще, Ви дізнаєтесь: -Чим відрізняється еко-піца від звичайної? -Хто такі pizzaiolo (піцайоло)? -Скільки видів піци існує? -Як приготувати найсмачнішу піцу? Тривалість майстер-класу – 1,5 год. Готову піцу Ви забираєте з собою! Максимальна кількість осіб у групі – 10.

Заказать и купить билеты на Экскурсия на производство пиццы с мастер-классом можно онлайн через интернет. Оплата наличными возможна при покупке в кассе или курьеру (при заказе билета с доставкой).

Экскурсия Экскурсия на производство пиццы с мастер-классом в Днепре (в Днепропетровске) состоится 19 февраля 2017 г, 11:45, Туристический центр «Рыба Андрей».

Ви полюбляєте піцу? Виявляється, ще давні греки та римляни вміли готувати відкриті пироги з начинкою. І сьогодні ця страва користується неабиякою популярністю серед дітей та дорослих. Тільки уявіть: в усьому світі за добу люди з’їдають близько 500 мільйонів різноманітних піц! Але давно доведено: створена власними руками піца набагато смачніша! Тому запрошуємо всіх бажаючих на майстер-клас з виготовлення піци.

Ви побуваєте на виробництві, де не тільки побачите на власні очі усі етапи виготовлення цієї страви, а й приготуєте власну еко-піцу – на свій смак! Кожен учасник працює над своєю піцою.

А ще, Ви дізнаєтесь:

-Чим відрізняється еко-піца від звичайної?

-Хто такі pizzaiolo (піцайоло)?

-Скільки видів піци існує?

-Як приготувати найсмачнішу піцу?

Тривалість майстер-класу – 1,5 год.

Готову піцу Ви забираєте з собою!

Максимальна кількість осіб у групі – 10.

Подробнее
Свернуть
Подробнее
 
 
Подпишись на KARABAS.COM в Viber