excursion Экскурсия на производство пиццы с мастер-классом in Dnipro (Dnipropetrovsk)

Экскурсия на производство пиццы с мастер-классом

Dnipro (Dnipropetrovsk), 19 February 2017 , 11:45
Туристический центр «Рыба Андрей» Туристический центр «Рыба Андрей»
ул. Плеханова,13
Dnipro (Dnipropetrovsk)
+380445905555
Sales closed
Ви полюбляєте піцу? Виявляється, ще давні греки та римляни вміли готувати відкриті пироги з начинкою. І сьогодні ця страва користується неабиякою популярністю серед дітей та дорослих. Тільки уявіть: в усьому світі за добу люди з’їдають близько 500 мільйонів різноманітних піц! Але давно доведено: створена власними руками піца набагато смачніша! Тому запрошуємо всіх бажаючих на майстер-клас з виготовлення піци. Ви побуваєте на виробництві, де не тільки побачите на власні очі усі етапи виготовлення цієї страви, а й приготуєте власну еко-піцу – на свій смак! Кожен учасник працює над своєю піцою. А ще, Ви дізнаєтесь: -Чим відрізняється еко-піца від звичайної? -Хто такі pizzaiolo (піцайоло)? -Скільки видів піци існує? -Як приготувати найсмачнішу піцу? Тривалість майстер-класу – 1,5 год. Готову піцу Ви забираєте з собою! Максимальна кількість осіб у групі – 10.

Order and buy tickets on Экскурсия на производство пиццы с мастер-классом you can online via the Internet. Cash payment is possible when you buy at the ticket office or courier (when ordering a ticket with delivery).

Excursion Экскурсия на производство пиццы с мастер-классом in Dnipro (Dnipropetrovsk) will held 19 February 2017 , 11:45, Туристический центр «Рыба Андрей».

Ви полюбляєте піцу? Виявляється, ще давні греки та римляни вміли готувати відкриті пироги з начинкою. І сьогодні ця страва користується неабиякою популярністю серед дітей та дорослих. Тільки уявіть: в усьому світі за добу люди з’їдають близько 500 мільйонів різноманітних піц! Але давно доведено: створена власними руками піца набагато смачніша! Тому запрошуємо всіх бажаючих на майстер-клас з виготовлення піци.

Ви побуваєте на виробництві, де не тільки побачите на власні очі усі етапи виготовлення цієї страви, а й приготуєте власну еко-піцу – на свій смак! Кожен учасник працює над своєю піцою.

А ще, Ви дізнаєтесь:

-Чим відрізняється еко-піца від звичайної?

-Хто такі pizzaiolo (піцайоло)?

-Скільки видів піци існує?

-Як приготувати найсмачнішу піцу?

Тривалість майстер-класу – 1,5 год.

Готову піцу Ви забираєте з собою!

Максимальна кількість осіб у групі – 10.

Details
Hide
Details
 
Subscribe to KARABAS.COM in Viber