Concert NATOLICH in Dnipro (Dnipropetrovsk) - 1

NATOLICH

Dnipro (Dnipropetrovsk), 11 February 2017 , 19:00
МАХНО ПАБ МАХНО ПАБ
ул. Гопнер, 4а
Dnipro (Dnipropetrovsk)
+380445905555
Sales closed
НАТОЛІЧ - це справжній український поп-рок, пристрасний та чуттєвий. Професійний саунд, шалена енергетика, що наповнює зі сцене вже з перших секунд. Їх концерти це справжній емоційний вибух, а їх пісні влучають прямісінько в серце. За версією конкурсу від Просто Радіо «Rock The Nation» колектив увійшов до 5-ки найпрогресивніших поп-рок гуртів Украини. Відео гурту вже можна побачити в ротації телеканалів Music Box UA та М2 та почути на fm-хвилях КРАЇНА ФМ (Радіо ЕС), ПЕРЕЦЬ fm, Яскраве радіо, УХ-радіо та ін. Учасники багатьох музичних фестивалів: «ATLAS WEEKEND», "Respublica", «WOODSTOCK UKRAINE», «Схід-Рок», «Раковець фест», «100-пудівка» та ін.​Наразі готується до виходу другий альбом гурту, деякі релізи з якого можна буде почути «наживо» саме на цьому концерті.

Order and buy tickets on NATOLICH you can online via the Internet. Cash payment is possible when you buy at the ticket office or courier (when ordering a ticket with delivery).

Concert NATOLICH in Dnipro (Dnipropetrovsk) will held 11 February 2017 , 19:00, МАХНО ПАБ.

НАТОЛІЧ - це справжній український поп-рок, пристрасний та чуттєвий. Професійний саунд, шалена енергетика, що наповнює зі сцене вже з перших секунд. Їх концерти це справжній емоційний вибух, а їх пісні влучають прямісінько в серце.

За версією конкурсу від Просто Радіо «Rock The Nation» колектив увійшов до 5-ки найпрогресивніших поп-рок гуртів Украини. Відео гурту вже можна побачити в ротації телеканалів Music Box UA та М2 та почути на fm-хвилях КРАЇНА ФМ (Радіо ЕС), ПЕРЕЦЬ fm, Яскраве радіо, УХ-радіо та ін. Учасники багатьох музичних фестивалів: «ATLAS WEEKEND», "Respublica", «WOODSTOCK UKRAINE», «Схід-Рок», «Раковець фест», «100-пудівка» та ін.

Наразі готується до виходу другий альбом гурту, деякі релізи з якого можна буде почути «наживо» саме на цьому концерті.

 
 
Subscribe to KARABAS.COM in Viber