Задать город Днепр (Днепропетровск) по умолчанию? Да, согласен / Нет, спасибо
Концерт Життя як оперета в Днепре (в Днепропетровске)

Життя як оперета

Днепр (Днепропетровск), 08 февраля 2018 г, 19:00
Днепропетровская филармония им. Л. Когана Днепропетровская филармония им. Л. Когана
ул.Ленина, 6
Днепр (Днепропетровск)
+380445905555
Продажа закрыта
Катерина Миколайко – сопраноРоман Таранцов – тенорРоман Супряга – баритонНадія Миколайчук – сопрано Режисер постановник – Лауреат премії А. Штогаренка Олена Цьопич Ведуча - Дар’я Полякова Шоу балет Каданс, Хореограф постановник – Сашенкова Марія Оперета - легкий жанр театральної вистави, оперети пишуться на комічний сюжет. Як би не так. Оперета цілком складена з уламків життя, які елегантно і витончено покладені на музику. В даному випадку на геніальну музику Імре Кальмана - короля оперет! Музика Кальмана відрізняється приголомшливою красою ліричних мелодій і шиком каскадних номерів. Постановка «Життя як оперета» дає нам зрозуміти, що оперета - це життя або наше життя - як оперета. У ній є все і любов, і пристрасть, і ревнощі, і зустрічі, і розставання. Це вічні він та вона. І вони обов'язково зустрінуться, закохаються, боротимуться за свої почуття з усіма перешкодами. Вони надягатимуть маски і наряди, щоб зі звичайного життя увійти в світ оперети і розповісти свою незабутню історію! Постанова занурить вас у загадковий театральний світ. Справжні театральні декорації в доповненні ліричної музики та грі світла перенесуть вас у часи великого Імре Кальмана. З легкістю ви зможете відчути угорський колорит та блиск життя Паризької богеми на вулицях Монмартра. У виконанні артистів Дніпропетровскої філармонії прозвучать 7 найвідоміших композицій з оперет Імре Кальмана такі як: Сільва, Фіалка Монмартра, Принцеса цирку, Баядера, Фея карнавалу, Маріца і Циган-прем'єр. Отже, шановні, запрошуємо до Дніпропетровської філармонії ім. Леоніда Когана . Настав час зняти наші маски та віддати належне королю оперети Імре Кальману!

Заказать и купить билеты на Життя як оперета можно онлайн через интернет. Оплата наличными возможна при покупке в кассе или курьеру (при заказе билета с доставкой).

Концерт Життя як оперета в Днепре (в Днепропетровске) состоится 08 февраля 2018 г, 19:00, Днепропетровская филармония им. Л. Когана.

Катерина Миколайко – сопрано
Роман Таранцов – тенор
Роман Супряга – баритон
Надія Миколайчук – сопрано

Режисер постановник – Лауреат премії А. Штогаренка Олена Цьопич

Ведуча - Дар’я Полякова

Шоу балет Каданс, Хореограф постановник – Сашенкова Марія

Оперета - легкий жанр театральної вистави, оперети пишуться на комічний сюжет. Як би не так. Оперета цілком складена з уламків життя, які елегантно і витончено покладені на музику. В даному випадку на геніальну музику Імре Кальмана - короля оперет! Музика Кальмана відрізняється приголомшливою красою ліричних мелодій і шиком каскадних номерів. Постановка «Життя як оперета» дає нам зрозуміти, що оперета - це життя або наше життя - як оперета. У ній є все і любов, і пристрасть, і ревнощі, і зустрічі, і розставання. Це вічні він та вона. І вони обов'язково зустрінуться, закохаються, боротимуться за свої почуття з усіма перешкодами. Вони надягатимуть маски і наряди, щоб зі звичайного життя увійти в світ оперети і розповісти свою незабутню історію!

Постанова занурить вас у загадковий театральний світ. Справжні театральні декорації в доповненні ліричної музики та грі світла перенесуть вас у часи великого Імре Кальмана. З легкістю ви зможете відчути угорський колорит та блиск життя Паризької богеми на вулицях Монмартра. У виконанні артистів Дніпропетровскої філармонії прозвучать 7 найвідоміших композицій з оперет Імре Кальмана такі як: Сільва, Фіалка Монмартра, Принцеса цирку, Баядера, Фея карнавалу, Маріца і Циган-прем'єр.

Отже, шановні, запрошуємо до Дніпропетровської філармонії ім. Леоніда Когана . Настав час зняти наші маски та віддати належне королю оперети Імре Кальману!

 
 
Подпишись на KARABAS.COM в Viber