Задать город Днепр (Днепропетровск) по умолчанию? Да, согласен / Нет, спасибо
Концерт Фортепіанно-вокальний концерт в Днепре (в Днепропетровске)

Фортепіанно-вокальний концерт

Днепр (Днепропетровск), 03 декабря 2017 г, 18:00
Днепропетровская филармония им. Л. Когана Днепропетровская филармония им. Л. Когана
ул.Ленина, 6
Днепр (Днепропетровск)
+380445905555
Продажа закрыта
Авторський концерт до 80-річчя від дня народження видатного композитора, Героя України, Народного артиста України, Лауреата Національної премії ім.Тараса Шевченка ВАЛЕНТИНА СИЛЬВЕСТРОВА Інна Галатенок (сопрано) Київ, Олег Безбородько (фортепіано) Київ, Артур Нікулін (фортепіано) Дніпро В програмі: фортепіанні та вокальні твори композитора Прем'єра проекту "Музика поезії" Валентина Сильвестрова вперше відбулася у "Домі Майстер Клас" у лютому 2014 року на Арт - форумі, присвяченому пам'яті Героїв Небесної сотні. Також концерт з успіхом пройшов у Парижі навесні 2015 року в рамках фестивалю "Україна - вільна сцена" та у Страсбурзі. Крім того, 4 вересня 2015 року програма була представлена на VI міжнародному поетичному фестивалі Meredian Chernowitz у Чернівцях та у Нью - Йорку, США, в жовтні 2015 року. "Музика поезії" - це тихий голос про вічні істини, довірлива розмова про загальнолюдські істини, які під час війни та у період політичної та економічної кризи стають ще більш вагомими. Вони можуть стати вірним провідником на шляху боротьби із ворогом та системою, як це було під час Революції Гідності. Натомість, цінності російської культури - правдивість, чесність і високодуховність - були зневажені злочинною бездіяльністю та мовчанням більшості російської інтелигенції.

Заказать и купить билеты на Фортепіанно-вокальний концерт можно онлайн через интернет. Оплата наличными возможна при покупке в кассе или курьеру (при заказе билета с доставкой).

Концерт Фортепіанно-вокальний концерт в Днепре (в Днепропетровске) состоится 03 декабря 2017 г, 18:00, Днепропетровская филармония им. Л. Когана.

Авторський концерт до 80-річчя від дня народження видатного композитора, Героя України, Народного артиста України, Лауреата Національної премії ім.Тараса Шевченка ВАЛЕНТИНА СИЛЬВЕСТРОВА

Інна Галатенок (сопрано) Київ, Олег Безбородько (фортепіано) Київ, Артур Нікулін (фортепіано) Дніпро

В програмі: фортепіанні та вокальні твори композитора

Прем'єра проекту "Музика поезії" Валентина Сильвестрова вперше відбулася у "Домі Майстер Клас" у лютому 2014 року на Арт - форумі, присвяченому пам'яті Героїв Небесної сотні. Також концерт з успіхом пройшов у Парижі навесні 2015 року в рамках фестивалю "Україна - вільна сцена" та у Страсбурзі. Крім того, 4 вересня 2015 року програма була представлена на VI міжнародному поетичному фестивалі Meredian Chernowitz у Чернівцях та у Нью - Йорку, США, в жовтні 2015 року.

"Музика поезії" - це тихий голос про вічні істини, довірлива розмова про загальнолюдські істини, які під час війни та у період політичної та економічної кризи стають ще більш вагомими. Вони можуть стати вірним провідником на шляху боротьби із ворогом та системою, як це було під час Революції Гідності. Натомість, цінності російської культури - правдивість, чесність і високодуховність - були зневажені злочинною бездіяльністю та мовчанням більшості російської інтелигенції.

Подробнее
Свернуть
Подробнее
 
 
Подпишись на KARABAS.COM в Viber