X
Задать город Днепр (Днепропетровск) по умолчанию? Да, согласен / Нет, спасибо
спектакль Концерт фортепианной музыки в Днепре (в Днепропетровске)

Концерт фортепианной музыки

Днепр (Днепропетровск), 26 октября 2016 г, 19:00
Днепропетровская филармония им. Л. Когана Днепропетровская филармония им. Л. Когана
ул.Ленина, 6
Днепр (Днепропетровск)
+380445905555
Продажа закрыта
Концерт фортепіанної музики народна артистка України Людмила Марцевич У програмі: Бах-Бузоні Чакона із скрипкової партіти ре мінор Л.Ван Бетховен Соната до мінор ор.13 «Патетична» Ф.Шопен Балада ля-бемоль мажор, Полонез мі-бемоль мінор, Три мазурки тв.24, Ноктюрн фа мажор, Скерцо сі-бемоль мінор Народилася у Білоруссії. Музичну освіту одержала в Одеській середній спеціальній школі імені П.С.Столярського і Одеській державній консерваторії імені А.В.Нежданової у класах професорів М.Старкової, Є.Вауліна, Л.Гунзбург. Закінчила аспірантуру Київської державної консерваторії імені П.І.Чайковського (нині Національна музична академія України імені П.І.Чайковського) в класах професорів Я.Зака (Москва) та В.Сєчкіна (Київ). Інтенсивну концертну діяльність розпочала ще ученицею 10 класу в 1963 році після перемоги на Українському конкурсі піаністів ім.М.В.Лисенка (Перша премія). Постійно виступала із сольними концертами та у супроводі симфонічних і камерних оркестрів під орудою видатних диригентів: Н.Рахліна, С.Турчака, В.Кожухаря, Ф.Глущенка, І.Блажкова, В.Гнєдаша, В.Сіренка, А.Калабухіна, У.Шнайдера, В.Здоренка та багатьох інших. Неоднаразово гастролювала у Франції, Німеччині, Норвегії, Словаччині, Іспанії, Кореї, Польщі, США, Китаї, Кувейті, у всіх країнах колишнього Радянського союзу. За роки творчої діяльності піаністка зіграла понад 7000 концертів. У 1982 році Людмилі Марцевич було присвоєно почесне звання Заслуженної артистки України, у 1994 році – Народної артистки України. У репертуарі піаністки – найскладніші твори композиторів епохи класицизму, романтизму, імпресіонізму, сучасних авторів. Артистка часто ставала першим виконавцем багатьох творів українських композиторів, зробила численні записи у фонд Українського радіо і телебачення. Під час великої гастрольної подорожі до США була ініціатором і організатором конференції і концерту в місті Нью-Йорку, присвячених пам`яті основоположника української музики М.В.Лисенка. Також провела 300 концертів, присвячених творчості М.Лисенка у містах колишнього Радінського Союзу. Преса підкреслює глибину концепції і особливий філософський підхід до виконуваного репертуару, романтичну піднесеність, благородство звуку, виключну артистичність, вміння побудувати велику форму і затримати увагу на підтексті музичного твору, індивідуальне бачення композиції, художню зрілість інтерпретації та гармонійне поєднання технічної досконалості, бездоганного смаку, вишуканості і творчого натхнення виконавиці


Заказать и купить билеты на Концерт фортепианной музыки можно онлайн через интернет. Оплата наличными возможна при покупке в кассе или курьеру (при заказе билета с доставкой).

Спектакль Концерт фортепианной музыки в Днепре (в Днепропетровске) состоится 26 октября 2016 г, 19:00, Днепропетровская филармония им. Л. Когана.

Концерт фортепіанної музики

народна артистка України Людмила Марцевич

У програмі: Бах-Бузоні Чакона із скрипкової партіти ре мінор

Л.Ван Бетховен Соната до мінор ор.13 «Патетична»

Ф.Шопен Балада ля-бемоль мажор, Полонез мі-бемоль мінор, Три мазурки тв.24, Ноктюрн фа мажор, Скерцо сі-бемоль мінор

Народилася у Білоруссії. Музичну освіту одержала в Одеській середній спеціальній школі імені П.С.Столярського і Одеській державній консерваторії імені А.В.Нежданової у класах професорів М.Старкової, Є.Вауліна, Л.Гунзбург.

Закінчила аспірантуру Київської державної консерваторії імені П.І.Чайковського (нині Національна музична академія України імені П.І.Чайковського) в класах професорів Я.Зака (Москва) та В.Сєчкіна (Київ).

Інтенсивну концертну діяльність розпочала ще ученицею 10 класу в 1963 році після перемоги на Українському конкурсі піаністів ім.М.В.Лисенка (Перша премія).

Постійно виступала із сольними концертами та у супроводі симфонічних і камерних оркестрів під орудою видатних диригентів: Н.Рахліна, С.Турчака, В.Кожухаря, Ф.Глущенка, І.Блажкова, В.Гнєдаша, В.Сіренка, А.Калабухіна, У.Шнайдера, В.Здоренка та багатьох інших.

Неоднаразово гастролювала у Франції, Німеччині, Норвегії, Словаччині, Іспанії, Кореї, Польщі, США, Китаї, Кувейті, у всіх країнах колишнього Радянського союзу.

За роки творчої діяльності піаністка зіграла понад 7000 концертів. У 1982 році Людмилі Марцевич було присвоєно почесне звання Заслуженної артистки України, у 1994 році – Народної артистки України.

У репертуарі піаністки – найскладніші твори композиторів епохи класицизму, романтизму, імпресіонізму, сучасних авторів.

Артистка часто ставала першим виконавцем багатьох творів українських композиторів, зробила численні записи у фонд Українського радіо і телебачення.

Під час великої гастрольної подорожі до США була ініціатором і організатором конференції і концерту в місті Нью-Йорку, присвячених пам`яті основоположника української музики М.В.Лисенка.

Також провела 300 концертів, присвячених творчості М.Лисенка у містах колишнього Радінського Союзу.

Преса підкреслює глибину концепції і особливий філософський підхід до виконуваного репертуару, романтичну піднесеність, благородство звуку, виключну артистичність, вміння побудувати велику форму і затримати увагу на підтексті музичного твору, індивідуальне бачення композиції, художню зрілість інтерпретації та гармонійне поєднання технічної досконалості, бездоганного смаку, вишуканості і творчого натхнення виконавиці

Подробнее
Свернуть
Подробнее
 
Подпишись на KARABAS.COM в Viber