Задать город Днепр (Днепропетровск) по умолчанию? Да, согласен / Нет, спасибо
Концерт Lords of the sound. Love story в Днепре (в Днепропетровске)

Lords of the sound. Love story

Днепр (Днепропетровск), 09 марта 2016 г, 19:00
ДК Машиностроителей ДК Машиностроителей
ул. Рабочая, 166
Днепр (Днепропетровск)
+380445905555
Продажа закрыта
Lords of the Sound & театр танцю "Foresight" дарує Love Story до Дня закоханих15 лютого 2016 року о 17:00 та 20:00 в Національній опері України – програма «Love Story» від симфонічного оркестру Lords of the Sound до Дня Закоханих: найромантичніша музика та станцювальне шоу від театру танцю Foresight!Кожна жінка мріє провести День Закоханих особливо, очікує казковості, бажає вражень та емоцій. Так влаштована жіноча сутність і нічого з цим не вдіяти. І щоб задовольнити її романтичну душу, залишається тільки влаштувати цю казку.І тут розпочинається для чоловіків найважче: що ж вигадати, чого б цікавого та небуденного організувати? Намагаємося максимально спростити рішення цього питання і пропонуємо ідеальний варіант! Відвідайте зі своєю половинкою шоу-програму «Love Story» від Lords of the Sound та театру танцю Foresight.  Кохана буде у захваті, щаслива та переповнена емоціями, а коханий  –  найкращим чоловіком у її світі!Уявили цю ідилію? Від досягнення цього вас відділяє тільки купівля квитків на програму “Love Story”від Lords of the Sound.Традиційно найвідоміший український симфонічний оркестр буде пестити ваш слух мелодійними, чуттєвими хітами світової музики, а також саундтреками з найромантичніших кінофільмів. Але любов має декілька мов. І окрім музичної складової, мовою танцю до вас звернеться театр танцю Ліни Верес “Форсайт”. Цей український колектив вже підкорив майданчики Європи, і занурить вас у своє захоплююче, глибоке мистецтво.Бурхливими емоціями у цей вечір вас наповнятимуть також майстерні вокалісти: Маргарита Мелешко, Ярослав Радіоненко, Віра Кекелія.Свято кохання, ніжності та найщиріших почуттів у Національній опері України разом з оркестром Lords of the Sound та театром танцю «Форсайт» у програмі «Love Story» – особливий подарунок на День Закоханих. Диригенти: Віталій Фізер та Віталій Саражинський.Режисер-постановник: Олександр Лещенко.Продюсер: Андрій Новаторов.Заказать и купить билеты на Lords of the sound. Love story можно онлайн через интернет. Оплата наличными возможна при покупке в кассе или курьеру (при заказе билета с доставкой).

Концерт Lords of the sound. Love story в Днепре (в Днепропетровске) состоится 09 марта 2016 г, 19:00, ДК Машиностроителей.

Lords of the Sound & театр танцю "Foresight" дарує Love Story до Дня закоханих

15 лютого 2016 року о 17:00 та 20:00 в Національній опері України – програма «Love Story» від симфонічного оркестру Lords of the Sound до Дня Закоханих: найромантичніша музика та станцювальне шоу від театру танцю Foresight!

Кожна жінка мріє провести День Закоханих особливо, очікує казковості, бажає вражень та емоцій. Так влаштована жіноча сутність і нічого з цим не вдіяти. І щоб задовольнити її романтичну душу, залишається тільки влаштувати цю казку.

І тут розпочинається для чоловіків найважче: що ж вигадати, чого б цікавого та небуденного організувати? Намагаємося максимально спростити рішення цього питання і пропонуємо ідеальний варіант! Відвідайте зі своєю половинкою шоу-програму «Love Story» від Lords of the Sound та театру танцю Foresight.  Кохана буде у захваті, щаслива та переповнена емоціями, а коханий  –  найкращим чоловіком у її світі!

Уявили цю ідилію? Від досягнення цього вас відділяє тільки купівля квитків на програму “Love Story”від Lords of the Sound.

Традиційно найвідоміший український симфонічний оркестр буде пестити ваш слух мелодійними, чуттєвими хітами світової музики, а також саундтреками з найромантичніших кінофільмів. Але любов має декілька мов. І окрім музичної складової, мовою танцю до вас звернеться театр танцю Ліни Верес “Форсайт”. Цей український колектив вже підкорив майданчики Європи, і занурить вас у своє захоплююче, глибоке мистецтво.

Бурхливими емоціями у цей вечір вас наповнятимуть також майстерні вокалісти: Маргарита Мелешко, Ярослав Радіоненко, Віра Кекелія.

Свято кохання, ніжності та найщиріших почуттів у Національній опері України разом з оркестром Lords of the Sound та театром танцю «Форсайт» у програмі «Love Story» – особливий подарунок на День Закоханих.
Диригенти: Віталій Фізер та Віталій Саражинський.

Режисер-постановник: Олександр Лещенко.

Продюсер: Андрій Новаторов.

 
 
Подпишись на KARABAS.COM в Viber