Задать город Днепр (Днепропетровск) по умолчанию? Да, согласен / Нет, спасибо
1, 2 и 9 мая — call-центр работает с 11:00 до 17:00
Концерт MONATIK в Днепре (в Днепропетровске)

MONATIK

Днепр (Днепропетровск), 07 ноября 2015 г, 22:00
OPERA Club OPERA Club
ул. Владимира Вернадского, 23
Днепр (Днепропетровск)
+380445905555
Продажа закрыта
Другие даты 20.05
MONATIKсольний концерт7 листопада в місті Дніпропетровськ відбудеться концерт молодого талановитого артиста, який за 3 роки встиг підкорити простори шоу-бизнесу та стати улюбленцем сотні фанатів. Все це про Діму Монатіка - хореографа, співака, композитора, автора пісень, аранжувальника, поета, мультиінструменталіста й саунд-продюсера. Всі пам'ятають його за проектами "X-Фактор", "Танцюють всі-3" і "Зоряний ринг", які й стали відправною точкою у сольний політ артиста.Зараз MONATIK активно займається своїм сольним проектом та виступає новим віянням і проривом на українській естраді. Неймовірним досягненням  в кар'єрі стало те, що йому вдалося потрапити до п'ятірки кращих артистів України на премії "YUNA".За декілька років він став дуже популярним музикантом, який зміг принести своє нове бачення в звучання сучасного шоу-бізнесу і подарувати його не тільки фанатам, а й іншим співакам, які виконують його пісні (серед них Анна Сєдокова, Світлана Лобода, Quest Pistols, Єва Бушміна та інші). Так само на рахунку артиста є кілька зіркових дуетів - з Ганною Сєдаковою, Quest Pistols та Open Kids.Організатором концерту є продюсерський центр "НоТа", який вже 8 років на ринку концертної діяльності і безпосередньо працює з українськими виконавцями і зірками зарубіжної естради. За плечима організації десятки турів самих популярних артистів, сотні концертів і фестивалів.З кожним днем MONATIK закохує все більше і більше слухачів у власну музику, яку пише від душі. Він є мультиартистом і підтверджує цей статус щодня.У цьому ви зможете переконатися самі, відвідавши концерт MONATIK 7 листопада в 22:00 у "OPERA concert hall" міста Дніпропетровськ.


MONATIK в других городах:

19пт мая, 2017

ВинницаДом офицеров (Ви...

19:00 400 - 700 50+ шт. купить
26пт мая, 2017

УманьГородской Дом Ку...

19:00 350 - 750 50+ шт. купить
31ср мая, 2017

МариупольДворец Металлургов

19:00 400 - 800 4 шт. купить
15сб июля, 2017

КоблевоКлуб BRAZIL

23:00 400 - 400 50+ шт. купить

Заказать и купить билеты на MONATIK можно любым удобным способом - банковской картой VISA/MasterCard, онлайн через интернет, а также наличными - в кассе или курьеру, если закажете билет с доставкой.

Концерт MONATIK в Днепре (в Днепропетровске) состоится 07 ноября 2015 г, 22:00.

MONATIK
сольний концерт

7 листопада в місті Дніпропетровськ відбудеться концерт молодого талановитого артиста, який за 3 роки встиг підкорити простори шоу-бизнесу та стати улюбленцем сотні фанатів. Все це про Діму Монатіка - хореографа, співака, композитора, автора пісень, аранжувальника, поета, мультиінструменталіста й саунд-продюсера. Всі пам'ятають його за проектами "X-Фактор", "Танцюють всі-3" і "Зоряний ринг", які й стали відправною точкою у сольний політ артиста.

Зараз MONATIK активно займається своїм сольним проектом та виступає новим віянням і проривом на українській естраді. Неймовірним досягненням  в кар'єрі стало те, що йому вдалося потрапити до п'ятірки кращих артистів України на премії "YUNA".

За декілька років він став дуже популярним музикантом, який зміг принести своє нове бачення в звучання сучасного шоу-бізнесу і подарувати його не тільки фанатам, а й іншим співакам, які виконують його пісні (серед них Анна Сєдокова, Світлана Лобода, Quest Pistols, Єва Бушміна та інші). Так само на рахунку артиста є кілька зіркових дуетів - з Ганною Сєдаковою, Quest Pistols та Open Kids.

Організатором концерту є продюсерський центр "НоТа", який вже 8 років на ринку концертної діяльності і безпосередньо працює з українськими виконавцями і зірками зарубіжної естради. За плечима організації десятки турів самих популярних артистів, сотні концертів і фестивалів.

З кожним днем MONATIK закохує все більше і більше слухачів у власну музику, яку пише від душі. Він є мультиартистом і підтверджує цей статус щодня.

У цьому ви зможете переконатися самі, відвідавши концерт MONATIK 7 листопада в 22:00 у "OPERA concert hall" міста Дніпропетровськ.

 
Подпишись на KARABAS.COM в Telegram