Задать город Днепр (Днепропетровск) по умолчанию? Да, согласен / Нет, спасибо
Концерт Музична кухня в Днепре (в Днепропетровске)

Музична кухня

Днепр (Днепропетровск), 08 декабря 2016 г, 19:00
Днепропетровская филармония им. Л. Когана Днепропетровская филармония им. Л. Когана
ул.Ленина, 6
Днепр (Днепропетровск)
+380445905555
Продажа закрыта
Музично-театралізоване шоу «Музична кухня» Виконавці: В.Кочетков (вокал), О.Ледовська (вокал), Ю.Мандіч (вокал), арт-балет «Каданс», шоу-балет «Антарес», ведучий – М.Коливанов «Музична кухня» знову збирає своїх шанувальників в залі філармонії. Це шоу - воістину чудове видовище. Музика різних стилів і епох, іскрометний конферанс ведучого Михайла Коливанова, пісні на сцені, і безпосередню участь самих глядачів у створенні неординарного сюжету арт-п'єси. Молоді талановиті співаки Вадим Кочетков, Юлія Мандич і Олена Ледовських - поряд з бездоганним вокалом блищать оригінальними акторськими екзерсисами. Вишуканою пластикою і заворожуюче яскравими костюмами прикрашають уявлення арт-балет «Каданс» і шоу-балет «Антарес». Гармонійне поєднання різнопланових номерів нікого не залишить байдужими.

Заказать и купить билеты на Музична кухня можно онлайн через интернет. Оплата наличными возможна при покупке в кассе или курьеру (при заказе билета с доставкой).

Концерт Музична кухня в Днепре (в Днепропетровске) состоится 08 декабря 2016 г, 19:00, Днепропетровская филармония им. Л. Когана.

Музично-театралізоване шоу «Музична кухня»

Виконавці: В.Кочетков (вокал), О.Ледовська (вокал), Ю.Мандіч (вокал),

арт-балет «Каданс», шоу-балет «Антарес», ведучий – М.Коливанов

«Музична кухня» знову збирає своїх шанувальників в залі філармонії. Це шоу - воістину чудове видовище. Музика різних стилів і епох, іскрометний конферанс ведучого Михайла Коливанова, пісні на сцені, і безпосередню участь самих глядачів у створенні неординарного сюжету арт-п'єси. Молоді талановиті співаки Вадим Кочетков, Юлія Мандич і Олена Ледовських - поряд з бездоганним вокалом блищать оригінальними акторськими екзерсисами. Вишуканою пластикою і заворожуюче яскравими костюмами прикрашають уявлення арт-балет «Каданс» і шоу-балет «Антарес». Гармонійне поєднання різнопланових номерів нікого не залишить байдужими.

 
 
Подпишись на KARABAS.COM в Viber