Задать город Днепр (Днепропетровск) по умолчанию? Да, согласен / Нет, спасибо
Концерт Музична кухня в Днепре (в Днепропетровске)

Музична кухня

Днепр (Днепропетровск), 14 сентября 2017 г, 19:00
Днепропетровская филармония им. Л. Когана Днепропетровская филармония им. Л. Когана
ул.Ленина, 6
Днепр (Днепропетровск)
+380445905555
Продажа закрыта
«Музична кухня» знову збирає своїх шанувальників в залі філармонії. Музика різних стилів і епох, іскрометний конферанс ведучого Михайла Коливанова, пісні на сцені, і безпосередня участь самих глядачів у створенні неординарного сюжету арт-п'єси. Шоу розкриває таємні двері народження шоу, концерту, видовища. Приготувати цю подію надається можливість тільки тим, хто дійсно володіє світом музики та дуже хоче створювати нове – новий твір, мюзикл, життя. Молоді талановиті співаки Вадим Кочетков, Юлія Мандич і Олена Ледовська - поряд з бездоганним вокалом володіють ще оригінальними акторськими здібностіми. Вишуканою пластикою і заворожуюче яскравими костюмами прикрасить уявлення арт-балет «Каданс». Дуєт ударників так відшинкує капусту, що ви згадаєте "Танок з саблями". Але це кухня. Наша МУЗИЧНА КУХНЯ. Гармонійне поєднання різнопланових номерів нікого не залишить байдужими.

Заказать и купить билеты на Музична кухня можно онлайн через интернет. Оплата наличными возможна при покупке в кассе или курьеру (при заказе билета с доставкой).

Концерт Музична кухня в Днепре (в Днепропетровске) состоится 14 сентября 2017 г, 19:00, Днепропетровская филармония им. Л. Когана.

«Музична кухня» знову збирає своїх шанувальників в залі філармонії. Музика різних стилів і епох, іскрометний конферанс ведучого Михайла Коливанова, пісні на сцені, і безпосередня участь самих глядачів у створенні неординарного сюжету арт-п'єси. Шоу розкриває таємні двері народження шоу, концерту, видовища. Приготувати цю подію надається можливість тільки тим, хто дійсно володіє світом музики та дуже хоче створювати нове – новий твір, мюзикл, життя.

Молоді талановиті співаки Вадим Кочетков, Юлія Мандич і Олена Ледовська - поряд з бездоганним вокалом володіють ще оригінальними акторськими здібностіми. Вишуканою пластикою і заворожуюче яскравими костюмами прикрасить уявлення арт-балет «Каданс». Дуєт ударників так відшинкує капусту, що ви згадаєте "Танок з саблями". Але це кухня. Наша МУЗИЧНА КУХНЯ.

Гармонійне поєднання різнопланових номерів нікого не залишить байдужими.

 
 
Подпишись на KARABAS.COM в Viber