X
Задать город Днепр (Днепропетровск) по умолчанию? Да, согласен / Нет, спасибо
Концерт Музыкальное шоу Радиочас в Днепре (в Днепропетровске)

Музыкальное шоу Радиочас

Днепр (Днепропетровск), 25 октября 2016 г, 19:00
Днепропетровская филармония им. Л. Когана Днепропетровская филармония им. Л. Когана
ул.Ленина, 6
Днепр (Днепропетровск)
+380445905555
Продажа закрыта
Музична комедія «РадіоЧас» Виконавці: Ольга Вороніна, Катерина Миколайко, Анатолій Корольов, Дар’я Полякова, Валерія Вороніна, Владислав Пурик, Олексій Бутенко, шоу-балет «Каданс» Ми з радістю представляємо вам музичне шоу! Це мюзикл, поставлений в стилі комедії положень, з великою часткою імпровізації. Найнесподіваніші повороти сюжету, веселі і курйозні ситуації, улюблені пісні у незвичайних інтерпретаціях! У головних ролях цього дійства Ольга Вороніна, Анатолій Корольов, Катерина Миколайко, Дар'я Полякова та інші артисти дніпропетровської філармонії! Ласкаво просимо на прямий ефір нашого нового шоу!


Заказать и купить билеты на Музыкальное шоу Радиочас можно онлайн через интернет. Оплата наличными возможна при покупке в кассе или курьеру (при заказе билета с доставкой).

Концерт Музыкальное шоу Радиочас в Днепре (в Днепропетровске) состоится 25 октября 2016 г, 19:00, Днепропетровская филармония им. Л. Когана.

Музична комедія «РадіоЧас»

Виконавці: Ольга Вороніна, Катерина Миколайко, Анатолій Корольов, Дар’я Полякова, Валерія Вороніна, Владислав Пурик, Олексій Бутенко, шоу-балет «Каданс»

Ми з радістю представляємо вам музичне шоу! Це мюзикл, поставлений в стилі комедії положень, з великою часткою імпровізації.

Найнесподіваніші повороти сюжету, веселі і курйозні ситуації, улюблені пісні у незвичайних інтерпретаціях! У головних ролях цього дійства Ольга Вороніна, Анатолій Корольов, Катерина Миколайко, Дар'я Полякова та інші артисти дніпропетровської філармонії!

Ласкаво просимо на прямий ефір нашого нового шоу!

Подробнее
Свернуть
Подробнее
 
Подпишись на KARABAS.COM в Viber