Задать город Днепр (Днепропетровск) по умолчанию? Да, согласен / Нет, спасибо
Концерт НАТОЛИЧ в Днепре (в Днепропетровске) - 1

НАТОЛИЧ

Днепр (Днепропетровск), 11 февраля 2017 г, 19:00
МАХНО ПАБ МАХНО ПАБ
ул. Гопнер, 4а
Днепр (Днепропетровск)
+380445905555
Продажа закрыта
НАТОЛІЧ - це справжній український поп-рок, пристрасний та чуттєвий. Професійний саунд, шалена енергетика, що наповнює зі сцене вже з перших секунд. Їх концерти це справжній емоційний вибух, а їх пісні влучають прямісінько в серце. За версією конкурсу від Просто Радіо «Rock The Nation» колектив увійшов до 5-ки найпрогресивніших поп-рок гуртів Украини. Відео гурту вже можна побачити в ротації телеканалів Music Box UA та М2 та почути на fm-хвилях КРАЇНА ФМ (Радіо ЕС), ПЕРЕЦЬ fm, Яскраве радіо, УХ-радіо та ін. Учасники багатьох музичних фестивалів: «ATLAS WEEKEND», "Respublica", «WOODSTOCK UKRAINE», «Схід-Рок», «Раковець фест», «100-пудівка» та ін.​Наразі готується до виходу другий альбом гурту, деякі релізи з якого можна буде почути «наживо» саме на цьому концерті.

Заказать и купить билеты на НАТОЛИЧ можно онлайн через интернет. Оплата наличными возможна при покупке в кассе или курьеру (при заказе билета с доставкой).

Концерт НАТОЛИЧ в Днепре (в Днепропетровске) состоится 11 февраля 2017 г, 19:00, МАХНО ПАБ.

НАТОЛІЧ - це справжній український поп-рок, пристрасний та чуттєвий. Професійний саунд, шалена енергетика, що наповнює зі сцене вже з перших секунд. Їх концерти це справжній емоційний вибух, а їх пісні влучають прямісінько в серце.

За версією конкурсу від Просто Радіо «Rock The Nation» колектив увійшов до 5-ки найпрогресивніших поп-рок гуртів Украини. Відео гурту вже можна побачити в ротації телеканалів Music Box UA та М2 та почути на fm-хвилях КРАЇНА ФМ (Радіо ЕС), ПЕРЕЦЬ fm, Яскраве радіо, УХ-радіо та ін. Учасники багатьох музичних фестивалів: «ATLAS WEEKEND», "Respublica", «WOODSTOCK UKRAINE», «Схід-Рок», «Раковець фест», «100-пудівка» та ін.

Наразі готується до виходу другий альбом гурту, деякі релізи з якого можна буде почути «наживо» саме на цьому концерті.

 
 
Подпишись на KARABAS.COM в Viber