Задать город Днепр (Днепропетровск) по умолчанию? Да, согласен / Нет, спасибо
Концерт НАТОЛИЧ в Днепре (в Днепропетровске) - 1

НАТОЛИЧ

Днепр (Днепропетровск), 01 сентября 2017 г, 20:00
МАХНО ПАБ МАХНО ПАБ
ул. Гопнер, 4а
Днепр (Днепропетровск)
+380445905555
Продажа закрыта
На честь відкриття оновленого концертного зала "Підпілля Махно" гурт НАТОЛІЧ дасть сольний концерт. НАТОЛІЧ- прогресивний український гурт, що створює музику у стилі поп-рок. Гурт має в активі дві платівки «ПРОМЕТЕЙ» та «Amon-Ra» , три відеокліпи: «Текіла», «Amon-Ra», «Прометей». Останній має активну ротацію на українських каналах i посів четверте місце у головному хіт-параді телеканалу М2. За версією конкурсу «RockTheNation» від "Просто радіо" - увійшов у Тор-5 як "найпрогресивніший гурт сучасності". Гурт брав участь у таких фестивалях, як «Atlas Weekend», «Республіка», «Бандерштат», «Woodstock Ukraine», «Схід- Рок», «Раковець фест», «Стопудівка» та інших.

Заказать и купить билеты на НАТОЛИЧ можно онлайн через интернет. Оплата наличными возможна при покупке в кассе или курьеру (при заказе билета с доставкой).

Концерт НАТОЛИЧ в Днепре (в Днепропетровске) состоится 01 сентября 2017 г, 20:00, МАХНО ПАБ.

На честь відкриття оновленого концертного зала "Підпілля Махно" гурт НАТОЛІЧ дасть сольний концерт.

НАТОЛІЧ- прогресивний український гурт, що створює музику у стилі поп-рок.

Гурт має в активі дві платівки «ПРОМЕТЕЙ» та «Amon-Ra» , три відеокліпи: «Текіла», «Amon-Ra», «Прометей». Останній має активну ротацію на українських каналах i посів четверте місце у головному хіт-параді телеканалу М2.

За версією конкурсу «RockTheNation» від "Просто радіо" - увійшов у Тор-5 як "найпрогресивніший гурт сучасності".

Гурт брав участь у таких фестивалях, як «Atlas Weekend», «Республіка», «Бандерштат», «Woodstock Ukraine», «Схід- Рок», «Раковець фест», «Стопудівка» та інших.

Подробнее
Свернуть
Подробнее
 
 
Подпишись на KARABAS.COM в Viber