Задать город Днепр (Днепропетровск) по умолчанию? Да, согласен / Нет, спасибо
спектакль Песочная анимация «Мир в поисках счастья» в Днепре (в Днепропетровске)

Песочная анимация «Мир в поисках счастья»

Днепр (Днепропетровск), 02 октября 2016 г, 19:00
Днепропетровская филармония им. Л. Когана Днепропетровская филармония им. Л. Когана
ул.Ленина, 6
Днепр (Днепропетровск)
+380445905555
Продажа закрыта
Кожного ранку ми прокидаємося з надією на новий кращий день, сподіваємося наздогнати щастя, яке біжить попереду нас і шукаємо світ та людей, яких iноді вигадуємо самі...І це, без сумніву, добре! Але ми пропонуємо в нашій шоу програмі на мить призупинитись, озирнутись і побачити, що світ, у якому ми живемо, люди, що поруч з нами, та відчуття до них - це і є бажане щастя... Відмітити, що кожен день нашого буття є особливим і важливим для нас і для людей, які нас люблять.Сюжет,який розкривається через пісочні образи на екрані в поєднанні з музикою та чарівною піснею пронизує всі струни душі і не залишить нікого байдужими, бо це про кожного з нас, про ті думки і почуття, емоції й переживання, які іноді виразити словами неможливо. Жанр, в якому ми пропонуємо нашу виставу ще невідомий на сьогоднішній час, але дуже вишуканий і близький кожному, бо в ньому, як в справжньому житті, є місце і трагедії, і комедії, і ліричності нашого буденного життя і це поєднання є справжнє диво, яке так захоплює глядачів, приголомшує дорослого і вчить молодшого, відновлює свідомість і дарує блиск надії в  ваших очах.Художник пісочної анімації із двох інгредієнтів – рук майстра та піску створює чудо! А допоможуть їй в цьому музиканти, вокалісти, казкова ведуча та живі персонажі.Тож, ласкаво просимо до нашого пісочного театру «Три сестри», який ми створили ще в дитинстві в наших мріях ,а життєві історії, лягли в основу режисерського задуму наших вистав.Тривалість пісочно-анімаційної програми 1 година. Після завершення майстер-клас - 30 хвилин.


Заказать и купить билеты на Песочная анимация «Мир в поисках счастья» можно онлайн через интернет. Оплата наличными возможна при покупке в кассе или курьеру (при заказе билета с доставкой).

Спектакль Песочная анимация «Мир в поисках счастья» в Днепре (в Днепропетровске) состоится 02 октября 2016 г, 19:00, Днепропетровская филармония им. Л. Когана.

Кожного ранку ми прокидаємося з надією на новий кращий день, сподіваємося наздогнати щастя, яке біжить попереду нас і шукаємо світ та людей, яких iноді вигадуємо самі...

І це, без сумніву, добре! Але ми пропонуємо в нашій шоу програмі на мить призупинитись, озирнутись і побачити, що світ, у якому ми живемо, люди, що поруч з нами, та відчуття до них - це і є бажане щастя... Відмітити, що кожен день нашого буття є особливим і важливим для нас і для людей, які нас люблять.

Сюжет,який розкривається через пісочні образи на екрані в поєднанні з музикою та чарівною піснею пронизує всі струни душі і не залишить нікого байдужими, бо це про кожного з нас, про ті думки і почуття, емоції й переживання, які іноді виразити словами неможливо. Жанр, в якому ми пропонуємо нашу виставу ще невідомий на сьогоднішній час, але дуже вишуканий і близький кожному, бо в ньому, як в справжньому житті, є місце і трагедії, і комедії, і ліричності нашого буденного життя і це поєднання є справжнє диво, яке так захоплює глядачів, приголомшує дорослого і вчить молодшого, відновлює свідомість і дарує блиск надії в  ваших очах.

Художник пісочної анімації із двох інгредієнтів – рук майстра та піску створює чудо! А допоможуть їй в цьому музиканти, вокалісти, казкова ведуча та живі персонажі.

Тож, ласкаво просимо до нашого пісочного театру «Три сестри», який ми створили ще в дитинстві в наших мріях ,а життєві історії, лягли в основу режисерського задуму наших вистав.

Тривалість пісочно-анімаційної програми 1 година. Після завершення майстер-клас - 30 хвилин.

 
 
Подпишись на KARABAS.COM в Viber