Задать город Днепр (Днепропетровск) по умолчанию? Да, согласен / Нет, спасибо
спектакль Подорож по планетах Крупіка і Мупіка в Днепре (в Днепропетровске)

Подорож по планетах Крупіка і Мупіка

Днепр (Днепропетровск), 05 ноября 2016 г, 16:00
Днепропетровская филармония им. Л. Когана Днепропетровская филармония им. Л. Когана
ул.Ленина, 6
Днепр (Днепропетровск)
+380445905555
Продажа закрыта
Після тривалих гастролей світом, а це – Ліван, Іорданія, Туніс, Турція, Єгипет, Венгрія, Іспанія, Китай та Японія, творче об`єднання «Art i shock» презентує розважально-пізнавальне шоу для всієї сім`їПодорож по планетах Крупіка і Мупіка Творче об'єднання «Art i shock» представляє! Нове розважально - пізнавальне ШОУ «Подорож по планетах Крупіка і Мупіка»!Після довгих гастролей по світу, а це Ліван, Йорданія, Туніс, Туреччина, Єгипет, Угорщина, Іспанія, Китай і Японія, ми вирішили порадувати своїм мистецтвом українського глядача. І прем'єра вистави буде в нашому рідному місті Дніпрі.Інтерактивна вистава для всієї родини «Подорож по планетах Крупіка і Мупіка» - це веселе, зовсім неповторне по красі уявлення, яке поєднує в собі танець, пластику, візуальні ефекти і чудову гру акторів. З перших секунд шоу захопить всю увагу глядача, який втратить кордон між реальністю і ілюзією. А веселі інопланетяни Крупік і Мупік познайомлять з планетами сонячної системи.А так же для всіх глядачів, що прийшли на наш спектакль, шоу почнеться ще з холу філармонії. Прекрасні 3D фото зони допоможуть вам відчути себе космонавтом або інопланетянином у відкритому космосі! Разом зі звіздарем побуваєте в планетарії! Інопланетяни Крупік і Мупік пограють з дітьми в веселі ігри!

Заказать и купить билеты на Подорож по планетах Крупіка і Мупіка можно онлайн через интернет. Оплата наличными возможна при покупке в кассе или курьеру (при заказе билета с доставкой).

Спектакль Подорож по планетах Крупіка і Мупіка в Днепре (в Днепропетровске) состоится 05 ноября 2016 г, 16:00, Днепропетровская филармония им. Л. Когана.

Після тривалих гастролей світом, а це – Ліван, Іорданія, Туніс, Турція, Єгипет, Венгрія, Іспанія, Китай та Японія, творче об`єднання «Art i shock» презентує розважально-пізнавальне шоу для всієї сім`ї
Подорож по планетах Крупіка і Мупіка

Творче об'єднання «Art i shock» представляє! Нове розважально - пізнавальне ШОУ «Подорож по планетах Крупіка і Мупіка»!
Після довгих гастролей по світу, а це Ліван, Йорданія, Туніс, Туреччина, Єгипет, Угорщина, Іспанія, Китай і Японія, ми вирішили порадувати своїм мистецтвом українського глядача. І прем'єра вистави буде в нашому рідному місті Дніпрі.
Інтерактивна вистава для всієї родини «Подорож по планетах Крупіка і Мупіка» - це веселе, зовсім неповторне по красі уявлення, яке поєднує в собі танець, пластику, візуальні ефекти і чудову гру акторів.

З перших секунд шоу захопить всю увагу глядача, який втратить кордон між реальністю і ілюзією. А веселі інопланетяни Крупік і Мупік познайомлять з планетами сонячної системи.
А так же для всіх глядачів, що прийшли на наш спектакль, шоу почнеться ще з холу філармонії. Прекрасні 3D фото зони допоможуть вам відчути себе космонавтом або інопланетянином у відкритому космосі! Разом зі звіздарем побуваєте в планетарії! Інопланетяни Крупік і Мупік пограють з дітьми в веселі ігри!

 
 
Подпишись на KARABAS.COM в Viber