Задать город Днепр (Днепропетровск) по умолчанию? Да, согласен / Нет, спасибо
фестиваль Праздник Блинов в AQUAZOO в Днепре (в Днепропетровске)

Праздник Блинов в AQUAZOO

Днепр (Днепропетровск), 25 февраля 2017 г, 11:00
Туристический центр «Рыба Андрей» Туристический центр «Рыба Андрей»
ул. Плеханова,13
Днепр (Днепропетровск)
+380445905555
Продажа закрыта
Всесвітнє Свято, Млинниця, Цілувальниця, Обжорний тиждень… Як тільки не називають у народі свято Масляної. За давніми слов'янськими звичаями, воно символізує собою межу між зимою та весною. Традиційно на Масляний тиждень прийнято готувати млинці, ходити у гості та спалювати опудало Масляної. Вже 25 лютого у садибі поблизу Запоріжжя на вас чекає веселе свято та багато смачних млинців! Тож поїхали з нами проводжати зиму та зустрічати весну! У програмі: - зустріч гостей з короваєм та українським хором;- фуршет з традиційними закусками (млинці з повидлом та медом, петропольські пиріжки, бутерброди з салом), домашня медовуха та гарячий глінтвейн;- майстер-клас з соломоплетіння;- кулінарний майстер клас з приготування млинців;- святкова лотерея;- контактний зоопарк;- музей сільгосп техніки;- виступ українського хору;- традиційні конкурси: ловля поросят, претягування канату, бої мішками, стрільба з гвинтівки, метання телефонів та ін.;- спалення опудала на вогнищі; Протягом усьго свята працюватиме українська кухня з традиційними стравами. Дітям до 5 років БЕЗКОШТОВНО! (Якщо дитина не буде займати додаткового місця в автобусі. Або Ви можете оплатити лише за проїзд дитини)

Заказать и купить билеты на Праздник Блинов в AQUAZOO можно онлайн через интернет. Оплата наличными возможна при покупке в кассе или курьеру (при заказе билета с доставкой).

Фестиваль Праздник Блинов в AQUAZOO в Днепре (в Днепропетровске) состоится 25 февраля 2017 г, 11:00, Туристический центр «Рыба Андрей».

Всесвітнє Свято, Млинниця, Цілувальниця, Обжорний тиждень… Як тільки не називають у народі свято Масляної. За давніми слов'янськими звичаями, воно символізує собою межу між зимою та весною. Традиційно на Масляний тиждень прийнято готувати млинці, ходити у гості та спалювати опудало Масляної.

Вже 25 лютого у садибі поблизу Запоріжжя на вас чекає веселе свято та багато смачних млинців! Тож поїхали з нами проводжати зиму та зустрічати весну!

У програмі:

- зустріч гостей з короваєм та українським хором;
- фуршет з традиційними закусками (млинці з повидлом та медом, петропольські пиріжки, бутерброди з салом), домашня медовуха та гарячий глінтвейн;
- майстер-клас з соломоплетіння;
- кулінарний майстер клас з приготування млинців;
- святкова лотерея;
- контактний зоопарк;
- музей сільгосп техніки;
- виступ українського хору;
- традиційні конкурси: ловля поросят, претягування канату, бої мішками, стрільба з гвинтівки, метання телефонів та ін.;
- спалення опудала на вогнищі;

Протягом усьго свята працюватиме українська кухня з традиційними стравами.

Дітям до 5 років БЕЗКОШТОВНО! (Якщо дитина не буде займати додаткового місця в автобусі. Або Ви можете оплатити лише за проїзд дитини)

Подробнее
Свернуть
Подробнее
 
Подпишись на KARABAS.COM в Viber