Задать город Днепр (Днепропетровск) по умолчанию? Да, согласен / Нет, спасибо
экскурсия Празнование Масленицы на этно-хуторе в Днепре (в Днепропетровске)

Празнование Масленицы на этно-хуторе

Днепр (Днепропетровск), 26 февраля 2017 г, 10:00
Туристический центр «Рыба Андрей» Туристический центр «Рыба Андрей»
ул. Плеханова,13
Днепр (Днепропетровск)
+380445905555
Продажа закрыта
За традицією в Україні, в Масляний тиждень люди проводжають зиму і обрядами зустрічають весну. Масляна порадує нас традиційним блюдом – млинцями і не тільки. От і ми вирішили згадати наші традиції. Тож їдемо до етно-хутора у Петриківку проводжати Масляну! На хуторі нас зустрінуть господарі з хлібом сіллю, проведуть екскурсію садибою, розкажуть нам про українські традиції, покажуть знаряддя праці, на всіх чекають розваги та конкурси з призами. Як ми будемо проводжати зиму: - спалимо солом'яного опудала;- будемо стрибати через вогнище;- скуштуємо смачні млинці;- різні ігри та забави;- виступ кінного театру (за сприятливої погоди)- виступ козаків зі зброєю. Також у програмі невеличка екскурсія селом Петриківка. До вартості туру входить домашній обід: - борщ;- вареники з картоплею;- млинці зі сметаною або варенням;- трав'яний чай. Дітям до 5 років БЕЗКОШТОВНО! (Якщо дитина не буде займати додаткового місця в автобусі. Або Ви можете оплатити лише за проїзд дитини)

Заказать и купить билеты на Празнование Масленицы на этно-хуторе можно онлайн через интернет. Оплата наличными возможна при покупке в кассе или курьеру (при заказе билета с доставкой).

Экскурсия Празнование Масленицы на этно-хуторе в Днепре (в Днепропетровске) состоится 26 февраля 2017 г, 10:00, Туристический центр «Рыба Андрей».

За традицією в Україні, в Масляний тиждень люди проводжають зиму і обрядами зустрічають весну. Масляна порадує нас традиційним блюдом – млинцями і не тільки.

От і ми вирішили згадати наші традиції. Тож їдемо до етно-хутора у Петриківку проводжати Масляну!

На хуторі нас зустрінуть господарі з хлібом сіллю, проведуть екскурсію садибою, розкажуть нам про українські традиції, покажуть знаряддя праці, на всіх чекають розваги та конкурси з призами.

Як ми будемо проводжати зиму:

- спалимо солом'яного опудала;
- будемо стрибати через вогнище;
- скуштуємо смачні млинці;
- різні ігри та забави;
- виступ кінного театру (за сприятливої погоди)
- виступ козаків зі зброєю.

Також у програмі невеличка екскурсія селом Петриківка.

До вартості туру входить домашній обід:

- борщ;
- вареники з картоплею;
- млинці зі сметаною або варенням;
- трав'яний чай.

Дітям до 5 років БЕЗКОШТОВНО! (Якщо дитина не буде займати додаткового місця в автобусі. Або Ви можете оплатити лише за проїзд дитини)

Подробнее
Свернуть
Подробнее
 
Подпишись на KARABAS.COM в Viber