ЖИТТЯ ТРИВАЄ!
Шехерезада 2065334889

Шехерезада

250 - 700 грн (50+ шт.)
Продано
Продано
Показать еще Показать меньше


23 березня — другий день Першого міжнародного фестивалю класичного мистецтва «DNIPRO OPERA FEST» буде присвячено БАЛЕТУ.

Перше відділення стане парадом Зірок світового балетного мистецтва. В цей вечір у вас буде можливість побачити найкращих танцівників балетного мистецтва, лауреатів міжнародних конкурсів: Є. Лагунова (Угорщина),Д.Черевічко (Австрія), О. Шайтанову ( Казахстан) та Й. Луціас (Литва) та інш. Гості фестивалю підготували найкращі балетні номери з класичних балетів: “Корсар”, “Лускунчик”, “Лебедине озеро”, а також сучасні композиції.
Друге відділення відкриє прем’єра балету на музику М. Римського-Корсакова “ШЕХЕРАЗАДА”. Головні партії виконують запрошені солісти Національного балету України, заслужені артист України Олена Карандєєва та Олексій Потьомкін.
Балет “Шехеразада”, це перлина балетного мистецтва. Світова прем’єра балету «Шехеразада» відбулася у 1910 році в Парижі у межах Російських сезонів Сергія Дягілєва. Сюжетом для постановки послужила одна із арабських казок збірника «Тисяча і одна ніч» - «Про царя Шахріяра та його брата». Балетмейстер Михайло Фокін, працюючи над балетом, фактично створив нову пластичну мову, він відмовився від пуантів та від узвичаєних жестів класичного танцю. Балет “Шехеразада”, це перлина балетного мистецтва. Світова прем’єра балету «Шехеразада» відбулася у 1910 році в Парижі.
Вишуканий східний колорит в оформлені вистави, екзотичні і досить відкриті костюми, в яких напівоголені танцівниці своїми танцями розважають султана, а пристрасні танці рабів і дружин султана наповнені еротизмом і манливою надто солодкою східною ніжністю вже більш ста років продовжують підкорювати глядачів.