Задать город Днепр (Днепропетровск) по умолчанию? Да, согласен / Нет, спасибо
Концерт НАТОЛИЧ в Днепре (в Днепропетровске) - 1

НАТОЛИЧ, Скоро

Днепр (Днепропетровск), 19 мая 2017 г, 19:00
Днепропетровская филармония им. Л. Когана Днепропетровская филармония им. Л. Когана
ул.Ленина, 6
Днепр (Днепропетровск)
+380445905555
150 грн. UAH 266
До события осталось:
2017
4
19
19
00
  • Минут
  • Часов
  • Дней
НАТОЛІЧ - це справжній український поп-рок, пристрасний та чуттєвий. Професійний саунд, шалена енергетика, що наповнює зі сцени вже з перших секунд. Їх концерти - це справжній емоційний вибух, а їх пісні влучають прямісінько в серце.В творчому арсеналі гурту - дебютна платівка під назвою «ПРОМЕТЕЙ», три відеокліпи: «Текіла», «Amon-Ra», «Прометей». Останній має активну ротацію на українських каналах i посів четверте місце у головному хіт-параді телеканалу М2. НАТОЛІЧ увійшов у Тор-5 найпрогресивніших гуртів сучасності за версією конкурсу «RockTheNation» від "Прост.О радіо". Реліз другого студійного альбому гурту відбудеться 19 травня 2017 року. Кількість квитків обмежена.

Заказать и купить билеты на НАТОЛИЧ, Скоро можно любым удобным способом - банковской картой VISA/MasterCard, онлайн через интернет, а также наличными - в кассе или курьеру, если закажете билет с доставкой.

Концерт НАТОЛИЧ в Днепре (в Днепропетровске) состоится 19 мая 2017 г, 19:00.

НАТОЛІЧ - це справжній український поп-рок, пристрасний та чуттєвий. Професійний саунд, шалена енергетика, що наповнює зі сцени вже з перших секунд. Їх концерти - це справжній емоційний вибух, а їх пісні влучають прямісінько в серце.
В творчому арсеналі гурту - дебютна платівка під назвою «ПРОМЕТЕЙ», три відеокліпи: «Текіла», «Amon-Ra», «Прометей». Останній має активну ротацію на українських каналах i посів четверте місце у головному хіт-параді телеканалу М2.

НАТОЛІЧ увійшов у Тор-5 найпрогресивніших гуртів сучасності за версією конкурсу «RockTheNation» від "Прост.О радіо".

Реліз другого студійного альбому гурту відбудеться 19 травня 2017 року.
Кількість квитків обмежена.

 
Подпишись на KARABAS.COM в Telegram