Задать город Днепр (Днепропетровск) по умолчанию? Да, согласен / Нет, спасибо
Концерт Скрябин в Днепре (в Днепропетровске) - 1

Скрябин

Днепр (Днепропетровск), 24 октября 2015 г, 19:00
Тайм Аут Тайм Аут
ж/м Тополь-3, ул. Паникахи, 61
Днепр (Днепропетровск)
+380445905555
Продажа закрыта
Концерт Скрябін & Женя ТолочнийСкрябін: кращі пісні для кращих людей.У ролі вокаліста виступить фіналіст шоу Голос Країни Євген Толочний, який був у команді Олександра Пономарьова, хорошого друга Кузьми. У програмі концерту - найкращі хіти з усіх альбомів різних періодів: «Люди, як кораблі», «Мовчати», «Старі фотографії», «Спи собі сама» та інші. Буде драйвово, голосно і дуже душевно. Так, як це було на концертах «Скрябіна» раніше. Так, як умів і любив Кузьма. Нагадаємо, група «Скрябін» виникла в 1989 році як перший вітчизняний колектив, який грає електроніку. З роками музиканти не раз міняли свій творчий орієнтир, але група «Скрябін» завжди залишалася однією з найулюбленіших і найбільш народних груп України.2 лютого 2015 в ДТП трагічно загинув фронтмен колективу Андрій Кузьменко.Музиканти вирішили не припиняти творчої діяльності групи, а виконувати пісні свого «брата» Кузьми із запрошеними вокалістами. Все для того, щоб улюблені і дорогі серцям слухачів композиції продовжували жити і далі.

Заказать и купить билеты на Скрябин можно онлайн через интернет. Оплата наличными возможна при покупке в кассе или курьеру (при заказе билета с доставкой).

Концерт Скрябин в Днепре (в Днепропетровске) состоится 24 октября 2015 г, 19:00, Тайм Аут.

Концерт Скрябін & Женя Толочний

Скрябін: кращі пісні для кращих людей.

У ролі вокаліста виступить фіналіст шоу Голос Країни Євген Толочний, який був у команді Олександра Пономарьова, хорошого друга Кузьми.
 
У програмі концерту - найкращі хіти з усіх альбомів різних періодів: «Люди, як кораблі», «Мовчати», «Старі фотографії», «Спи собі сама» та інші.
 
Буде драйвово, голосно і дуже душевно. Так, як це було на концертах «Скрябіна» раніше. Так, як умів і любив Кузьма.
 
Нагадаємо, група «Скрябін» виникла в 1989 році як перший вітчизняний колектив, який грає електроніку. З роками музиканти не раз міняли свій творчий орієнтир, але група «Скрябін» завжди залишалася однією з найулюбленіших і найбільш народних груп України.

2 лютого 2015 в ДТП трагічно загинув фронтмен колективу Андрій Кузьменко.

Музиканти вирішили не припиняти творчої діяльності групи, а виконувати пісні свого «брата» Кузьми із запрошеними вокалістами. Все для того, щоб улюблені і дорогі серцям слухачів композиції продовжували жити і далі.

 
 
Подпишись на KARABAS.COM в Viber