Задать город Днепр (Днепропетровск) по умолчанию? Да, согласен / Нет, спасибо
спектакль Соломон в юбке в Днепре (в Днепропетровске)

Соломон в юбке

Днепр (Днепропетровск), 07 октября 2017 г, 19:00
Днепропетровский Академический Театр русской драмы им. М. Горького Днепропетровский Академический Театр русской драмы им. М. Горького
пр. Карла Маркса, 97
Днепр (Днепропетровск)
+380445905555
Продажа закрыта
Другие даты 19.04
"Соломон у спідниці" - це родинна комедія. За п”єсою Людмили Уліцької. Есфір мріє про онука. Есфір має певні уподобання відносно генеалогії дівчини, яка стане дружиною її сина. Вона знаходить синові наречену - саме ту дівчину, яка народить їй довгоочікуваного онука. Есфір Львівна годна дістати з-під землі усе необхідне і прихилити небо для тих, кого любить. Та щось йде не так... Незважаючи на волю та впертість Есфірі, доля вивертає на щось цілком інше і ситуація виходить з-під контролю. Чи отримає Есфір бажаного онука?


Соломон в юбке в других городах:

20пт апреля, 2018

ХарьковХарківський Держ...

19:00 140 - 500 50+ шт. купить
21сб апреля, 2018

СумыТеатр им. Щепкина

19:00 120 - 360 50+ шт. купить

Заказать и купить билеты на Соломон в юбке можно онлайн через интернет. Оплата наличными возможна при покупке в кассе или курьеру (при заказе билета с доставкой).

Спектакль Соломон в юбке в Днепре (в Днепропетровске) состоится 07 октября 2017 г, 19:00, Днепропетровский Академический Театр русской драмы им. М. Горького.

"Соломон у спідниці" - це родинна комедія. За п”єсою Людмили Уліцької.

Есфір мріє про онука. Есфір має певні уподобання відносно генеалогії дівчини, яка стане дружиною її сина. Вона знаходить синові наречену - саме ту дівчину, яка народить їй довгоочікуваного онука. Есфір Львівна годна дістати з-під землі усе необхідне і прихилити небо для тих, кого любить. Та щось йде не так... Незважаючи на волю та впертість Есфірі, доля вивертає на щось цілком інше і ситуація виходить з-під контролю. Чи отримає Есфір бажаного онука?

 
 
Подпишись на KARABAS.COM в Viber