ЖИТТЯ ТРИВАЄ!
SYMPHO-ROCK 90s. Nirvana, Red Hot Chili Peppers, Metallica, Bon Jovi, Guns N' Roses. Літній театр парку ім.Т.Г.Шевченка. 2381326646

SYMPHO-ROCK 90s. Nirvana, Red Hot Chili Peppers, Metallica, Bon Jovi, Guns N' Roses. Літній театр парку ім.Т.Г.Шевченка.

Продано
Продано
Показать еще Показать меньше

Щочетверга!

Місце дії – літній театр парку ім.Т.Г.Шевченка, береги Дніпра: цього літнього вечора тут пануватиме безмежний драйв просто неба!

 

90-ті роки – це епоха революційного рок-н-ролу, який змінив рок-сцену назавжди! Це час нових звуків, експериментів, нових ідей і нового покоління рокерів. У цей час з’явилися деякі з найвідоміших і найвпливовіших рок-гуртів у світі, таких як гранжові Nirvana, альтернативні Red Hot Chili Peppers, хеві й хард Metallica, Bon Jovi та Guns N’ Roses.

 

Тому ми продовжуємо досліджувати історію року разом з рок-гуртом під керівництвом Олексія МОВЧАНА в проєкті «Антологія року».

 

Приєднуйтеся до нас та разом згадаємо історію відчайдушного року. Концерт неймовірний. Приходьте разом з друзями! Не пропустіть шанс бути частиною цього незабутнього музичного эксперименту!

 

Тож до зустрічі на концерті!

 

Виконавці:

• Естрадно-джазовий ансамбль під керівництвом Олексія МОВЧАНА

 

Солісти:

• Іван ВОРОН

• Стас КОНОВАЛОВ

 

Тривалість: 1год. 20хв.