Задать город Днепр (Днепропетровск) по умолчанию? Да, согласен / Нет, спасибо
спектакль Музыка кино в Днепре (в Днепропетровске)

Музыка кино

Днепр (Днепропетровск), 22 февраля 2018 г, 19:00
Днепропетровская филармония им. Л. Когана Днепропетровская филармония им. Л. Когана
ул.Ленина, 6
Днепр (Днепропетровск)
+380445905555
Продажа закрыта
Прем`єра! Театралізований джаз-концерт «Музика кіно» Режисер-постановник А.Корольов Виконавці: Джаз-оркестр DNIPRO BAND, Олена Ледовська (вокал), Вадим Кочетков (вокал), Роман Таранцов (вокал), Ольга Аванесова (скрипка), Олена Цьопич (ведуча), лауреат премії ім.А.Штогаренка Найулюбленіші фільми - «Маска» з Джимом Кері, таємничий Джеймс Бонд, затонувший «Титанік», «Діамантова рука» з голосом Папанова та грою Андрія Міронова, «Великий Гетсбі», «Бурлеск», «Від західу до світанку», «Кримінальне чтиво», «Дикий ангел», «Мері Поппінс – До побачення», «Леон кілер», «Мисливці за привідами». Музика з цих фільмів оживе завдяки талановитому виконанню джаз-оркестру «DNIPRO BAND» та солістів Дніпропетровської філармонії. Це буде не просто кіно-музика, це шикарний оркестр, який як тапер супроводить цікавіше кіно. Приходьте на прем`єру від талановитого молодого режисера Анатолія Корольова.


Заказать и купить билеты на Музыка кино можно онлайн через интернет. Оплата наличными возможна при покупке в кассе или курьеру (при заказе билета с доставкой).

Спектакль Музыка кино в Днепре (в Днепропетровске) состоится 22 февраля 2018 г, 19:00, Днепропетровская филармония им. Л. Когана.

Прем`єра! Театралізований джаз-концерт «Музика кіно»

Режисер-постановник А.Корольов

Виконавці: Джаз-оркестр DNIPRO BAND, Олена Ледовська (вокал), Вадим Кочетков (вокал), Роман Таранцов (вокал), Ольга Аванесова (скрипка), Олена Цьопич (ведуча), лауреат премії ім.А.Штогаренка

Найулюбленіші фільми - «Маска» з Джимом Кері, таємничий Джеймс Бонд, затонувший «Титанік», «Діамантова рука» з голосом Папанова та грою Андрія Міронова, «Великий Гетсбі», «Бурлеск», «Від західу до світанку», «Кримінальне чтиво», «Дикий ангел», «Мері Поппінс – До побачення», «Леон кілер», «Мисливці за привідами». Музика з цих фільмів оживе завдяки талановитому виконанню джаз-оркестру «DNIPRO BAND» та солістів Дніпропетровської філармонії.

Це буде не просто кіно-музика, це шикарний оркестр, який як тапер супроводить цікавіше кіно. Приходьте на прем`єру від талановитого молодого режисера Анатолія Корольова.

Подробнее
Свернуть
Подробнее
 
 
Подпишись на KARABAS.COM в Viber