Задать город Днепр (Днепропетровск) по умолчанию? Да, согласен / Нет, спасибо
спектакль Венецианская Love story в Днепре (в Днепропетровске)

Венецианская Love story

Днепр (Днепропетровск), 23 февраля 2017 г, 19:00
Днепропетровская филармония им. Л. Когана Днепропетровская филармония им. Л. Когана
ул.Ленина, 6
Днепр (Днепропетровск)
+380445905555
Продажа закрыта
Музичне шоу «Венеціанська LOVE STORY» Виконавці: Катерина Миколайко (сопрано), Олексій Таран (тенор), Наталія Корчинська (мандоліна), шоу-балет «Каданс» Ця постановка Дніпропетровської філармонії зроблена в стилі театралізованого музичного спектаклю, занурює нас у світ Венеції - міста романтичних історій про кохання. У ній є все - і пристрасть, і ніжність, і інтриги карнавальних ночей. Це історія однієї Любові. Класична музика чарівного сопрано та тенора прозвучить як класично, так і в сучасній обробці. Під шум хвиль Палацового каналу на ваших очах оживуть скульптури міста Закоханих у виконанні шоу балету "Каданс". Ласкаво просимо до Венеції, друзі, красивіші голоси наших солістів та мандоліна неперевершеного гандол’єра не залишать Вас байдужими!


Заказать и купить билеты на Венецианская Love story можно онлайн через интернет. Оплата наличными возможна при покупке в кассе или курьеру (при заказе билета с доставкой).

Спектакль Венецианская Love story в Днепре (в Днепропетровске) состоится 23 февраля 2017 г, 19:00, Днепропетровская филармония им. Л. Когана.

Музичне шоу «Венеціанська LOVE STORY»

Виконавці: Катерина Миколайко (сопрано), Олексій Таран (тенор), Наталія Корчинська (мандоліна), шоу-балет «Каданс»

Ця постановка Дніпропетровської філармонії зроблена в стилі театралізованого музичного спектаклю, занурює нас у світ Венеції - міста романтичних історій про кохання. У ній є все - і пристрасть, і ніжність, і інтриги карнавальних ночей. Це історія однієї Любові. Класична музика чарівного сопрано та тенора прозвучить як класично, так і в сучасній обробці. Під шум хвиль Палацового каналу на ваших очах оживуть скульптури міста Закоханих у виконанні шоу балету "Каданс". Ласкаво просимо до Венеції, друзі, красивіші голоси наших солістів та мандоліна неперевершеного гандол’єра не залишать Вас байдужими!

 
Подпишись на KARABAS.COM в Viber