Задать город Днепр (Днепропетровск) по умолчанию? Да, согласен / Нет, спасибо
Концерт Вокал-шоу «Консонанс» в Днепре (в Днепропетровске)

Вокал-шоу «Консонанс»

Днепр (Днепропетровск), 25 марта 2017 г, 18:00
Днепропетровская филармония им. Л. Когана Днепропетровская филармония им. Л. Когана
ул.Ленина, 6
Днепр (Днепропетровск)
+380445905555
Продажа закрыта
Другие даты 03.06, 15.06, 21.06
Ви почуєте версії пісень, віком «за тридцять» на слов'янських мовах. Вітчизняні «вокал-мюзик бенди», або, як у нас їх називали ВІА (вокально-інструментальні ансамблі) являли собою, часом дивний симбіоз офіціозної «культури» і молодіжної естради. «Самоцвіти», «Веселі хлопці» і «Синій Птах», «Іверія», і «Орізонт», «Пісняри» та «Смерічка», «Ялла» і «Земляни», «Кобза» та «Квіти» несли молодим людям актуальну для них музику від етно-фолку, до, нехай, по-радянськи причесаного, але, майже - року. Ера радянської молодіжної естради та ВІА завершилася з падінням «залізної завіси», з поворотом до цивілізації особою. Група «Машина часу» містичним чином пророкувала це своєю піснею «Поворот», написаної ще в далекі 70-е ...Заказать и купить билеты на Вокал-шоу «Консонанс» можно онлайн через интернет. Оплата наличными возможна при покупке в кассе или курьеру (при заказе билета с доставкой).

Концерт Вокал-шоу «Консонанс» в Днепре (в Днепропетровске) состоится 25 марта 2017 г, 18:00, Днепропетровская филармония им. Л. Когана.

Ви почуєте версії пісень, віком «за тридцять» на слов'янських мовах. Вітчизняні «вокал-мюзик бенди», або, як у нас їх називали ВІА (вокально-інструментальні ансамблі) являли собою, часом дивний симбіоз офіціозної «культури» і молодіжної естради. «Самоцвіти», «Веселі хлопці» і «Синій Птах», «Іверія», і «Орізонт», «Пісняри» та «Смерічка», «Ялла» і «Земляни», «Кобза» та «Квіти» несли молодим людям актуальну для них музику від етно-фолку, до, нехай, по-радянськи причесаного, але, майже - року. Ера радянської молодіжної естради та ВІА завершилася з падінням «залізної завіси», з поворотом до цивілізації особою. Група «Машина часу» містичним чином пророкувала це своєю піснею «Поворот», написаної ще в далекі 70-е ...

 
 
Подпишись на KARABAS.COM в Viber